Kategorie

Lampy i oprawy Aqform – nowoczesne oświetlenie przestrzeni biurowej

Lampy i oprawy Aqform – nowoczesne oświetlenie przestrzeni biurowej

Znalezienie jednocześnie efektownego i funkcjonalnego oświetlenia biurowego jest sporym wyzwaniem. Zwykłe oprawy kasetonowe, chociaż dają niezbędne światło, nie wyglądają jednak zbyt estetycznie. Podobnie jest w przypadku opraw świetlówkowych. Z kolei dostępne w sklepach lampy przeznaczone do domów to zwykle zbyt mało, aby skutecznie oświetlić stanowisko pracy. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi Aqform (dawniej Aquaform) – polski producent opraw oświetleniowych w nowoczesnym stylu. W jego asortymencie można znaleźć wiele przyciągających wzrok wzorów, których estetyka idzie w parze z najlepszą jakością materiałów i efektywnością działania.

Nowoczesne wzornictwo prosto z Polski

Aqform to oprawy będące efektem pracy utalentowanych projektantów. Łączy je nowoczesne wzornictwo w najlepszym wydaniu – dopracowane w każdym szczególe i szykowne w swojej prostocie. Aqform to kilkaset różnorodnych modeli opraw natynkowych, wpuszczanych, zwieszanych, szynowych i systemowych. W asortymencie firmy znajdują się także oprawy oświetleniowe o podwyższonej szczelności, oprawy ze zintegrowanym źródłem LED, reflektory i kinkiety. Starannie dopracowane linie produktów dają klientom możliwość ich łatwego wkomponowania w przestrzeń – oprawy dostępne są głównie w wersjach z jednym, dwoma, trzema i czterema punktami świetlnymi. Można zakupić je także w pełnej gamie kolorów: od klasycznej bieli i głębokiej czerni, przez kolor alu, do złota, antracytu czy miedzi

Oświetlenie LED w biurach

Najnowsze technologie w oświetleniu to ekologia, oszczędność i wydajność – diody LED, na których bazują powszechnie wprowadzane nowe lampy Aquaform, to innowacyjne rozwiązanie. Dzięki nim można zaoszczędzić nawet do 70% energii w stosunku do tradycyjnych źródeł światła. Dodatkowym atutem diod ledowych jest ich wydłużona żywotność, bezpieczeństwo – w przeciwieństwie do świetlówek nie zawierają niebezpiecznych pierwiastków, a także podwyższona odporność na uszkodzenia. Ich kolejnym plusem jest ponadto wysoka moc świetlna liczona w tysiącach lumenów. W przestrzeniach biurowych lampy wykorzystujące technologię LED sprawdzają się idealnie, a gdy dodatkowo są częścią efektownych opraw oświetleniowych Aquaform, sprawdzą się w każdym biurze, zwłaszcza w tych przestrzeniach, w których ważne jest uzyskanie interesujących aranżacji.

Oświetlenie przestrzeni biurowej nie musi być kompromisem pomiędzy estetyką, a funkcjonalnością, gdy wybierze się oprawy Aquaform. Ze względu na swoją jakość i wzornictwo zobaczyć można je teraz nie tylko w polskich biurach, ale także doceniane są przez największe firmy europejskie i prywatnych inwestorów.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą lamp Aquaform w naszym sklepie!

Kolorystyka lamp firmy AQForm, jakie są oferowane przez producenta. Kolory lamp firmy AQForm

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (ukryty)
   WWW: (Site url withhttp://)
* Komentarz: