Kategorie

Oświetlenie witryn sklepowych i wystawowych

Oświetlenie witryn sklepowych i wystawowych

Wydajne i przyciągające wzrok oświetlenie witryny sklepowej jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych profili LED. Oświetlenie ledowe w przestrzeniach handlowych jest wykorzystywane powszechnie i w różnych punktach – tak do podświetlenia witryn, jak i zaakcentowania eksponowanego na półkach towaru. Przyjemne światło oddawane przez diody ukryte w kompaktowych profilach LED jest najlepszym wyborem do każdego sklepu niezależne od jego branży. Wszechstronne możliwości instalacji sprawiają, że można zastosować je praktycznie wszędzie.

Ledowe podświetlenie witryn

Głównym celem witryny sklepowej jest ekspozycja towaru i zachęcenie potencjalnych klientów do wstąpienia do środka. Odpowiednio zaprojektowana witryna sklepowa to potężny środek marketingowy, który sprawdza się w promocji każdego rodzaju towaru. Przy jego ekspozycji warto wykorzystać także dopasowane artykuły oświetleniowe. W tym przypadku profile LED stanowią atrakcyjną alternatywę dla standardowych artykułów oświetleniowych – są energooszczędne i żywotne, dlatego nie pociągają za sobą znacznych kosztów eksploatacji, ponieważ nie pobierają dużej ilości energii. Również dają one praktycznie nieograniczone możliwości w aranżacji.

Przyciągająca wzrok witryna

Profile LED, w tym modele PAC–ALU, które są przeznaczone szczególnie do oświetleń meblowych oraz witryn sklepowych, pozwalają na uzyskanie najbardziej efektownych konstrukcji. Najlepiej sprawdzają się w przypadku montażu kątowego pomiędzy witryną a ścianą, ale również mogą być użyte w montażu na pólkach, regałach itp.

Profile PAC–ALU są wyjątkowo łatwe w montażu – nie wymagają skomplikowanych prac instalacyjnych, ponieważ można zamocować je na kleju, wkrętach lub poprzez specjalną taśmę mocującą. Możliwość dowolnego dopasowania ich pod względem swojego miejsca montażu sprawia, że każda witryna może być klimatycznie rozświetlona, a jej zawartość będzie skuteczniej przyciągała wzrok przechodniów. Dobrze oświetlona witryna jest dla sklepu świetną inwestycją i sposobem na zainteresowanie klientów swoją ofertą. W zależności od miejsca i przeznaczenia zastosowanie znajdą również inne profile LED

Profil aluminiowy PAC

montaż profilu PAC

Profil PAC zamontowany w witrynie

Sposób montażu profilu PAC

1 Comments

  • Avatar
   slawomir_gram
   Feb 11, 2020

   Dzień dobry. Proszę o kontakt w sprawie oświetlenia. Dziękuję.

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (ukryty)
   WWW: (Site url withhttp://)
* Komentarz: