Kategorie

Promocje

Dlaczego warto kupić wentylator sufitowy z oświetleniem LED

Dlaczego warto kupić wentylator sufitowy z oświetleniem LED

Bardzo estetyczny wygląd, wysoka jakość wykonania, prawie całkowicie bezgłośny, rytmiczny ruch łopatek, energooszczędne oświetlenie LED z możliwością ściemniania,  oczywiste efekty działania wentylatora w lecie oraz korzyści ekonomiczne w ogrzewaniu w sezonie zimowym sprawiają, że wentylator sufitowy jest jednym z najbardziej pożytecznych urządzeń AGD.  Niektórym może wydawać się dziwne nazywanie wentylatora sufitowego urządzeniem AGD, przecież nie robi kawy, nie piecz, ani nie gotuje.  Z definicji, urządzenie AGD ma konkretne zastosowanie w gospodarstwie domowym.  Wentylator sufitowy z oświetleniem LED spełnia te wymogi, a nawet je przewyższa.

Bardzo niewiele przedmiotów znajdujących się w naszym domu może konkurować z połączeniem, zewnętrznego piękna, funkcjonalności, efektywności oraz niezawodności jaką daje wentylator sufitowy. Markowe wentylatory sufitowe Fantasia dodadzą uroku oraz charakteru każdemu mieszkaniu lub domowi. Sprawdzą się w salonie, kuchni i sypialni, a także w każdym biurze i lokalu. Pomogą również obniżyć rachunki za ogrzewanie i chłodzenie oraz oświetlenie, dzięki czemu są inwestycją, która się zwróci. Wentylatory sufitowe z oświetleniem ledowym dostępne są w kolorze białym, ciemnego dębu oraz srebrnym.

Wentylator sufitowy kieruje ruchem powietrza. Odpowiednio ustawiony może powodować, że poruszające się powietrze może nas chłodzić lub ogrzewać. Każdy doświadczył kiedyś chłodzących efektów delikatnego powiewu powietrza. Przemieszczające się w poprzek powietrze ułatwia odparowanie wilgoci naszego ciała dzięki czemu czujemy się chłodniej i bardziej komfortowo.

Wentylator sufitowy to więcej niż urządzenie do chłodzenia. Pomoże również bardzo efektywnie rozprowadzić ciepło w całym domu. Zgodnie z prawami fizyki ciepłe powietrze unosi się do góry. Taka kumulacja ciepłego powietrza na poziomie sufitu powoduje ogrzewanie bezużytecznych części naszego domu w miesiącach zimowych. Prowadzi to do bardziej wzmożonej pracy naszego systemu grzewczego, który próbuje ogrzać równomiernie całe pomieszczenie. Spowodować to może wyższe rachunki za ogrzewanie. Wentylator sufitowy miesza chłodne i ciepłe warstwy powietrza, dzięki czemu temperatura wyrównuje się. Poprzez zmianę kierunku obrotów wentylatora, z letniego na zimowe, ciepłe powietrze spod sufitu zostanie przemieszczone w kierunku ścian a następnie zepchnięte w dół. Spowoduje to wyrównanie temperatury w pomieszczeniu bez tworzenia przeciągów. Rezultatem będzie to, że ciepłe powietrze jest tam gdzie go potrzebujesz – na poziomie w którym mieszkasz, nie na suficie. W zimie więc możesz zmniejszyć termostat na grzejnikach, dzięki czemu zaoszczędzić na ogrzewaniu.  Dzięki zamontowanym żarówkom LED pozwala także doświetlić pomieszczenie lub zastąpić oświetlenie główne, kiedy nie potrzeba nam siedzieć w pełnym blasku światła. Cicha praca, niebanalny wygląd oraz kilka prędkości obrotu łopatek powodują, że wentylator jest nieprzeszkadzającym, efektywnym oraz efektownym urządzeniem AGD, które powinno się znaleźć w każdym gospodarstwie domowym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wentylatorów sufitowych z oświetleniem LED w naszym sklepie

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (ukryty)
   WWW: (Site url withhttp://)
* Komentarz: