LAMPY I OŚWIETLENIE FIRMY: Spotline

Nowoczesne lampy Spotline to doskonałe połączenie interesującego wzornictwa, wysokiej jakości oraz funkcjonalności. Technika świetlna Spotline to wielokrotnie nagradzane rozwiązania, które sprawdzają się w każdej przestrzeni! W naszym sklepie internetowym Salon LED przygotowaliśmy dla klientów szeroką kolekcję artykułów oświetleniowych od Spotline – to między innymi lampy wiszące, reflektory, oprawy sufitowe i ścienne, kinkiety, oświetlenie zewnętrzne oraz akcesoria przeznaczone do oświetlenia. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z pełną gamą produktów Spotline w naszym sklepie internetowym – życzymy udanych zakupów!


Spotline – oświetlenie stworzone z myślą o człowieku


Polska firma Spotline zajmuje się dystrybucją lamp już od 1991 roku – od tego czasu dostarcza klientom niebanalne produktów przeznaczone do oświetlania wnętrz oraz przestrzeni zewnętrznych. Oświetlenie Spotline tworzone jest z myślą o człowieku – właśnie dlatego cechuje się efektownym designem, funkcjonalnością, a także nieograniczonymi możliwościami aranżacji w różnych obszarach. Firma stale wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom klientów, aby dostarczać im produkty jak najlepszej jakości! Dzisiaj lampy wewnętrzne oraz inne artykuły oświetleniowe spotykane są w wielu przestrzeniach – zarówno w domach i mieszkaniach, jak również w biurach, restauracjach,...

Nowoczesne lampy Spotline to doskonałe połączenie interesującego wzornictwa, wysokiej jakości oraz funkcjonalności. Technika świetlna Spotline to wielokrotnie nagradzane rozwiązania, które sprawdzają się w każdej przestrzeni! W naszym sklepie internetowym Salon LED przygotowaliśmy dla klientów szeroką kolekcję artykułów oświetleniowych od Spotline – to między innymi lampy wiszące, reflektory, oprawy sufitowe i ścienne, kinkiety, oświetlenie zewnętrzne oraz akcesoria przeznaczone do oświetlenia. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z pełną gamą produktów Spotline w naszym sklepie internetowym – życzymy udanych zakupów!


Spotline – oświetlenie stworzone z myślą o człowieku


Polska firma Spotline zajmuje się dystrybucją lamp już od 1991 roku – od tego czasu dostarcza klientom niebanalne produktów przeznaczone do oświetlania wnętrz oraz przestrzeni zewnętrznych. Oświetlenie Spotline tworzone jest z myślą o człowieku – właśnie dlatego cechuje się efektownym designem, funkcjonalnością, a także nieograniczonymi możliwościami aranżacji w różnych obszarach. Firma stale wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom klientów, aby dostarczać im produkty jak najlepszej jakości! Dzisiaj lampy wewnętrzne oraz inne artykuły oświetleniowe spotykane są w wielu przestrzeniach – zarówno w domach i mieszkaniach, jak również w biurach, restauracjach, sklepach czy w hotelach. Niezależnie od projektu są produkty, które można dopasować do jego założeń. Oświetlenie Spotline kapitalnie prezentuje się w salonach, kuchniach, sypialniach, łazienkach, na korytarzach i klatkach schodowych, a także w biurach, przestrzeniach handlowych, wystawienniczych, gastronomicznych czy noclegowych – możliwości jego wykorzystania są nieograniczone! Właśnie dlatego Spotline to produkty, które cieszą się obecnie tak dużym zainteresowaniem!


Spotline – najwyższa jakość bez przepłacania


Celem firmy jest tworzenie produktów cechujących się najwyższą jakością – starannie dobrane materiały, dokładne wykonanie oraz wykończenie powodują, że oświetlenie Spotline może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów! Stal nierdzewna, aluminium, tworzywa sztuczne, szkło hartowane – to tylko niektóre materiały stosowane przy produkcji artykułowa oświetleniowych Spotline. Pełna gama kolorów, w tym biały, czarny, szary, metaliczny powodują, że łatwo można dopasować je do każdej przestrzeni. Oświetlenie Spotline dostępne jest również w wariancie LED. Produkty wykorzystujące diody LED nie tylko mogą uzyskać niebanalny wygląd, ale również są energooszczędne – zużywają nawet do 90% mniej energii w zestawieniu z tradycyjnymi źródłami światła, są wyjątkowo trwałe i bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Wykorzystanie technologii ledowej w oświetleniu Spotline znacząco poszerzyło jego zastosowanie i pozwoliło na tworzenie dowolnych scen świetlnych – nie tylko z wykorzystaniem światła białego, ale też kolorowego w wariancie LED RGB. Poza artykułami LED Spotline oferuje również oświetlenie halogenowe. Artykuły oświetleniowe Spotline spełniają również odpowiednie normy, między innymi PN-EN 12464-1 oraz PN-EN 12464-2.


Oferta lamp Spotline


Oświetlenie wewnętrzne oferowane przez polskiego producenta Spotline znalazło bardzo szerokie zastosowanie w różnych przestrzeniach. Jest chętnie wybierane przez klientów indywidualnych, którym zależy na stworzeniu atrakcyjnej aranżacji we własnym zakresie, ale również przez architektów i projektantów posiadających wieloletnie doświadczenie. Spotline dostarcza zarówno profesjonalne oświetlenie architektoniczne – pozwalające na wpisanie go w założenia architektonicznej konkretnych przestrzeni, dopełniając wnętrze, jak również lampy idealnie sprawdzające się w przestrzeniach prywatnych. Aktualnie w kolekcji producenta można znaleźć kilkaset różnych modeli artykułów oświetleniowych – to sprawia, że każdy klient może dobrać wśród nich najlepsze modele dopasowane do swoich założeń projektowych, aby podkreślić wyrazistość każdego wnętrza!


Spotline oferuje produkty takie jak: • oświetlenie domowe

 • oświetlenie profesjonalne

 • oświetlenie dekoracyjne

 • lampy zewnętrzne

 • systemy szynowo-prądowe

 • źródła światła

 • akcesoria


Oświetlenie domowe Spotline


To pełna gama produktów przeznaczonych do wnętrza domu jednorodzinnego, mieszkania czy luksusowego apartamentu – doskonale wpisuje się w nowoczesne i tradycyjne aranżacje. Nowoczesne oświetlenie domowe od Spotline to pełna paleta lamp, które pozwalają na wypełnienie wnętrz światłem – świetnie prezentują się między innymi w salonach, kuchniach, sypialniach, łazienkach czy na korytarzach.


W kolekcji znajdziemy między innymi: • wiszące lampy

 • lampy sufitowe plafony

 • oprawy oświetleniowe

 • lampy stojące – podłogowe, stołowe i biurkowe

 • ścienne lampy – kinkiety

 • lampy podszafkowe

 • lampy meblowe

 • lamy linkowe i szynowe


Do ogólnego oświetlenia przestrzeni doskonale nadają się lampy sufitowe od Spotline, w tym między innymi lampy wiszące o fantazyjnych kształtach, plafony, które rekomendowane są do wnętrz o niskich stropach, a także oprawy oświetleniowe – oczka LED oraz halogenowe do montażu natynkowego i podtynkowego – wpuszczanego w sufity podwieszane. Dopełnieniem oświetlenia ogólnego od Spotline mogą być stylowe lampy ścienne montowane na ścianach – kinkiet może służyć do dekoracyjnego zaakcentowania faktury ściany albo może być przeznaczony do podświetlenia obrazów, grafik czy mebli. Doskonałym wyborem będą także lampy stojące – przeznaczone do ustawienia na podłodze, stole czy na biurku. To klasyczne modele z kloszami, a także lampy wyposażone w regulowane reflektory, które pozwalają na skierowanie snopu światła w odpowiednim kierunku. Dzięki nim można stworzyć klimatyczną atmosferę w każdym wnętrzu! Do oświetlania mebli firma Spotline przygotowała lampy podszafkowe – perfekcyjnie sprawdzają się w kuchniach, pozwalając na jasne oświetlenie przestrzeni roboczej blatów. Do dyspozycji są także inne lampy meblowe, między innymi do oświetlania szaf, szuflad, garderoby. Do łazienek przygotowano oświetlenie spełniające odpowiednie normy szczelności – gwarantujące pełne bezpieczeństwo użytkowania w wilgotnych przestrzeniach. Ciekawą propozycją do nowoczesnych wnętrz są także lampy w systemach linkowych i szynowych, które mogą posłużyć do stworzenia indywidualnego systemu oświetleniowego wykorzystującego regulowane reflektory.


Oświetlenie profesjonalne Spotline


Firma Spotline dostarcza także wysokiej jakości artykuły profesjonalne przeznaczone do oświetlenia takich przestrzeni jak: sklepy, biura, hotele i inne obiekty noclegowe, obiekty publiczne, na przykład gabinety lekarskie, kosmetyczne, fryzjerskie i inne. Oświetlenie profesjonalne Spotline może być dopasowane indywidualnie do architektury przestrzeni, nadając jej niebanalny wygląd. W kolekcji dostępne są między innymi oprawy oświetleniowe sufitowe oraz ścienne – natynkowe i wpuszczane, systemy ledowe, w tym bazujące na taśmach LED oraz oczkach ledowych, nowoczesne systemy szynowo-prądowe, reflektory oraz oprawy na wysięgnikach.


Oświetlenie dekoracyjne Spotline


Interesującą propozycją w asortymencie Spotline są także artykuły oświetleniowe dekoracyjne, w tym między innymi: taśmy i paski LED, łańcuchy świetlne LED. Nowoczesne oświetlenie dekoracyjne pozwala na stworzenie oryginalnych scen świetlnych, które mogą być także dopasowane indywidualnie do życzeń klienta, między innymi pod względem zastosowanych kolorów – bieli czy palety RGB. W asortymencie firmy Spotline dostępne są również akcesoria przeznaczone do wykonania systemów oświetlenia ledowego, w tym między innymi profile, urządzenia sterujące, zasilacze LED.


Lampy zewnętrzne Spotline


Polska firma Spotline znana jest również ze swoich lamp zewnętrznych, w tym także ozdobnych lamp ogrodowych, lamp do oświetlania parkingów, podjazdów oraz elewacji budynków. Lampy przeznaczone do stosowania na zewnątrz od Spotline cechują się doskonałym połączeniem efektownego wyglądu oraz trwałości i funkcjonalności – dzięki temu są chętnie wybierane również przez projektantów zieleni.


W kolekcji możemy znaleźć między innymi oświetlenie zewnętrzne: • lampa wisząca

 • lampa stojąca – słupek oświetleniowy

 • kinkiet – lampa ścienna

 • oprawy oświetleniowe – do montażu w ścianach, sufitach, gruncie, także przeznaczone do podświetlania fontanny, basenu, oczka wodnego

 • naświetlacze


Nowoczesne oświetlenie zewnętrzne oferowane przez firmę Spotline przyciąga uwagę swoim oryginalnym designem – można dopasować je do przestrzeni urządzonych w nowoczesnym stylu, ale w kolekcji znajdują się także produkty nawiązujące do klasycznych, tradycyjnych aranżacji. Specjalne konstrukcje oświetlenia zewnętrznego od Spotline gwarantują maksymalną szczelność oraz odporność na czynniki zewnętrzne. To zakup na lata!


Systemy szynowo-prądowe Spotline


Firma Spotline dostarcza swoim klientom również specjalne systemy szynowo-prądowe niskonapięciowe oraz wysokonapięciowe, które przeznaczone są do tworzenia systemów oświetleniowych w różnych przestrzeniach – prywatnych i publicznych. Systemy szynowo-prądowe od Spotline charakteryzują się estetycznym wykonaniem, funkcjonalnością i trwałością, a także maksymalnym bezpieczeństwem. W ofercie firmy można znaleźć wszystkie elementy, które potrzebne są do zaprojektowania i uruchomienia systemu oświetleniowego.


Historia firmy Spotline


Polska firma Spotline rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku – zdobyte od tego czasu doświadczenie pozwoliło jej na dołączenie do grona czołowych marek oświetleniowych nie tylko w kraju, ale również za granicą. Na przestrzeni przeszło 25 lat firma oferuje kilka tysięcy artykułów oświetleniowych – oświetlenia architektonicznego, technicznego, domowego, dekoracyjnego wraz z osprzętem oraz źródłami światła. Co roku do asortymentu firmy Spotline dołączają nowe produkty. Dzisiaj Spotline to firma o ugruntowanej pozycji, o rozpoznawalnej marce oraz z wieloma pozytywnymi opiniami od swoich klientów – to sprawdzony wybór, na który zdecydowało się już wiele architektów, projektantów oraz osób prywatnych!


Zamów oświetlenie Spotline w naszym sklepie internetowym!


Produkty od Spotline dostępne są także w naszym sklepie internetowym Salon LED! Dla naszych klientów przyszykowaliśmy pełną gamę różnych artykułów osiedleniowych, które przeznaczone są do tworzenia efektownych przestrzeni świetlnych we wnętrzach i na zewnątrz. Ze Spotline to jeszcze łatwiejsze! Na lampy Spotline mamy zawsze atrakcyjne, konkurencyjne ceny, dzięki czemu nasi klienci mogą oszczędzić jeszcze więcej podczas swoich zakupów w porównaniu ze sklepami konkurencyjnymi. Zapewniamy również szybką wysyłkę zamówionych u nas artykułów oświetleniowych – dzięki temu nasi klienci nie muszą czekać tygodniami na ich dostawę. W razie dodatkowych pytań dotyczących naszego asortymentu pozostajemy stale do dyspozycji – prosimy o kontakt z naszym sklepem, aby uzyskać dodatkowe informacje.


Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty firmy Spotline w naszym sklepie on-line Salon LED – życzymy udanych zakupów!


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 668 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 668 elementów