Wentylatory sufitowe LED

Promocje

Ostatnio przeglądane

Wentylator sufitowy TAU biały, srebrny LED

Fantasia Ceiling Fans

Produkt dostępny

Czas realizacji: 1-7 Dni

Potrzebujesz pomocy lub szczegółów dotyczących naszej oferty? Zadzwoń
(+48) 694-000-777, (+48) 799-220-777
w godzinach 8:00-17:00 lub Napisz do Nas
Na maile odpowiadamy w godzinach 8:00-23:00

 • upsPrzesyłki dostarczamy za pomocą UPS lub DPD
 • odbiorIstnieje możliwość odbioru osobistego
 • kosztprzedpłata - 20zł, płatność przy odbiorze - 26zł
 • kosztDla zamówień powyżej 1 000zł brutto dostawa GRATIS

Więcej informacji

Opis:

Wentylator sufitowy TAU z wbudowanym oświetleniem LED i pilotem do sterowania brytyjskiej firmy Fantasia Ceiling FansWiatrak z silnikiem prądu stałego i oświetleniem LED o mocy 10W posiada aż 15 lat gwarancji na silnik i 2 lata na żarówkę LED. Do 60% mniejsze zużycie energii! Wentylator sufitowy TAU dostępny jest w 2 kolorach: biały lub srebrny, posiada mozliwość montażu: 2, 3 lub 4 łopatek

Parametry techniczne:

 • Prędkości obrotowe: min. 34 obr/min – max. 205 obr/min
 • Typ: Wentylator z oświetleniem LED
 • Nazwa: TAU
 • Rozmiar łopatek: 127cm
 • Kolor wentylatora: biały mat, srebrny mat
 • Kolor łopatek: Białe matowe, srebrne matowe (materiał - tworzywo sztuczne ABS)
 • Żarówka: 1 x 10W LED (odp. 80W)
 • Sterowanie: Pilot zdalnego sterowania
 • Waga: 6,5 kg
 • Sposób montowania: 15 cm przedłużka
 • Wysokość wentylatora wraz z zestawem świetlnym: 36 cm

Dodatkowe informacje:

 • Wentylator posiada sześć prędkości w przód i sześć prędkości w tył.
 •  Pobór mocy wentylatora uzależniony od prędkości: 
 • 6W / 8W / 10W / 15W / 25W / 35W

Zaleceniem producenta wentylatorów sufitowych Fantasia, firmy Fantasia Distribution LTD, jest aby źródła światła LED (żarówki typ GU10 LED oraz G9 LED) były kupowane w zestawie z wentylatorami. Żarówki te przetestowane zostały przez firmę Fantasia i objęte są 2-letnią gwarancją producenta. Zakupienie oraz zamontowanie innych źródeł światła LED (żarówek LED), nie bedących w zestawie z wentylatorem, może spowodować nieporządane efekty takie jak migotanie, nierówną pracę wentylatora lub jego buczenie.

 

Dlaczego warto zainwestować w wentylator sufitowy?

Estetyczny wygląd, doskonała jakość wykonania, prawie całkowicie bezgłośny, rytmiczny ruch łopatek, oczywiste efekty działania wentylatora w lecie oraz korzyści ekonomiczne w ogrzewaniu w sezonie zimowym sprawiają, że wentylator sufitowy jest jednym z najbardziej pożytecznych urządzeń AGD. Może wydawać się dziwne nazywanie wentylatora sufitowego urządzeniem AGD. Nie parzy kawy, nie szyje ani nie gotuje. Jednak z definicji, urządzenie AGD ma konkretne zastosowanie w gospodarstwie domowym. Wentylator sufitowy spełnia te wymogi, a nawet je przewyższa.  Bardzo niewiele przedmiotów znajdujących się w naszym domu może konkurować z połączeniem, zewnętrznego piękna, funkcjonalności, efektywności oraz niezawodności jaką daje wentylator sufitowy. Markowy wentylator sufitowy (Fantasia lub Global) doda uroku oraz charakteru każdemu mieszkaniu lub domowi. Pomoże również obniżyć rachunki za ogrzewanie i chłodzenie, dzięki czemu jest on inwestycją która się zwróci.  Wentylator sufitowy kieruje ruchem powietrza. Odpowiednio ustawiony może powodować, że poruszające się powietrze może nas chłodzić lub “ogrzewać”. Każdy doświadczył kiedyś chłodzących efektów delikatnego powiewu powietrza. Przemieszczające się w poprzek powietrze ułatwia odparowanie wilgoci naszego ciała dzięki czemu czujemy się chłodniej i bardziej komfortowo.  Wentylator sufitowy to więcej niż urządzenie do chłodzenia. Pomoże również bardzo efektywnie rozprowadzić ciepło w całym domu. Zgodnie z prawami fizyki ciepłe powietrze unosi się do góry. Taka kumulacja ciepłego powietrza na poziomie sufitu powoduje ogrzewanie bezużytecznych części naszego domu w miesiącach zimowych. Prowadzi to do bardziej wzmożonej pracy naszego systemu grzewczego, który próbuje ogrzać równomiernie całe pomieszczenie. Spowodować to może wyższe rachunki za ogrzewanie. Wentylator sufitowy miesza chłodne i ciepłe warstwy powietrza, dzięki czemu temperatura wyrównuje się. Poprzez zmianę kierunku obrotów wentylatora, z letniego na zimowe, ciepłe powietrze spod sufitu zostanie przemieszczone w kierunku ścian a następnie zepchnięte w dół. Spowoduje to wyrównanie temperatury w pomieszczeniu bez tworzenia przeciągów. Rezultatem będzie to, że ciepłe powietrze jest tam gdzie go potrzebujesz - na poziomie w którym mieszkasz, nie na suficie. W zimie więc możesz zmniejszyć termostat na grzejnikach i dzięki temu zaoszczędzić na ogrzewaniu.  Cicha praca, niebanalny wygląd oraz kilka prędkości obrotu łopatek powodują, że wentylator jest nieprzeszkadzającym, efektywnym oraz efektownym urządzeniem AGD, które powinno się znaleźć w każdym gospodarstwie domowym.

Produkty powiązane

Inne produkty w tej samej kategorii: 16