- Nowy
Kinkiet Satori W to kwintesencja nowoczesnego oświetlenia od uznanego włoskiego producenta Linea Light Group. Ta liniowa oprawa ścienna stanowi doskonałe połączenie surowej, geometrycznej formy z najbardziej zaawansowaną technologią LED dostępną na rynku. Dzięki swojej uniwersalności i dyskretnej elegancji, Satori W idealnie wpisuje się w aranżacje nowoczesnych apartamentów, prestiżowych przestrzeni biurowych oraz obiektów komercyjnych.
Czym różni się wersja On-Off od wersji DALI?
Wersja On-Off to standardowy model, który obsługuje się za pomocą tradycyjnego włącznika ściennego (lampa świeci pełną mocą lub jest wyłączona). Wersja DALI to rozwiązanie cyfrowe, które pozwala na płynne ściemnianie światła i integrację oprawy z systemami inteligentnego domu lub profesjonalnymi sterownikami oświetlenia.
Jaką barwę światła wybrać: 2700K czy 3000K?
Wybór zależy od przeznaczenia pomieszczenia. Barwa 2700K jest ciepła i przytulna np. do sypialni i miejsc wypoczynku. Barwa 3000K to ciepła biel, która jest nieco czystsza i bardziej uniwersalna – idealnie sprawdza się w salonach, kuchniach, korytarzach oraz biurach.
Czy diody LED w lampie Satori W są wymienne?
Lampa posiada zintegrowane źródło światła LED wysokiej jakości, zaprojektowane na dziesiątki tysięcy godzin pracy (wieloletnie użytkowanie). W profesjonalnych oprawach Linea Light moduły LED są serwisowalne przez producenta lub wykwalifikowany serwis, co odróżnia je od tanich zamienników jednorazowego użytku.
Czy lampę można zamontować pionowo?
Tak, minimalistyczna konstrukcja Satori W pozwala na montaż zarówno w orientacji poziomej (np. nad obrazem lub lustrem), jak i pionowej (np. po obu stronach zagłówka łóżka lub jako oświetlenie dekoracyjne na długim korytarzu).
Czy zasilacz do lampy jest w zestawie? Tak, kinkiet Satori W posiada wbudowany zasilacz ukryty wewnątrz obudowy. Lampę podłącza się bezpośrednio do instalacji sieciowej 230V, co znacznie ułatwia montaż i nie wymaga wygospodarowania dodatkowego miejsca na zewnętrzny transformator.
Z jakiego materiału wykonany jest klosz (dyfuzor)? Dyfuzor wykonany jest z wysokiej jakości poliwęglanu opalowego. Materiał ten nie żółknie z upływem czasu i doskonale rozprasza światło, dzięki czemu użytkownik widzi jednolitą linię światła bez nieestetycznych, jasnych punktów (tzw. efektu kropek).
Jak czyścić kinkiet Satori W? Ze względu na matowe wykończenie aluminium, zalecamy czyszczenie oprawy suchą lub lekko wilgotną ściereczką z mikrofibry. Należy unikać agresywnych detergentów na bazie alkoholu, aby zachować idealną strukturę lakieru przez lata.
| Producent: | Linea Light |
| Logo: | ![]() |
| Krótki opis: | |
| Adres: | 31-028, Vazzola TV Via Europa, 14, Taranto Włochy |
| Podmiot: | Linea Light S.r.l. Italy |
| Telefon: | +39 0423 7868 |
| Email: | info@linealight.com |
Zobacz także
8 innych produktów w tej samej kategorii: