Blog

Kinkiety LED zewnętrzne

Kinkiety zewnętrzne to doskonały pomysł na oświetlenie elewacji i wejścia do domu, firmy i innych budynków, którym chcemy nadać dodatkowego uroku i wzmocnić jego bezpieczeństwo. Oferujemy Państwu nowoczesne lub klasyczne wzornictwo, kinkiety zewnętrzne pojedyncze i podwójne, z czujnikami ruchu i zmierzchu, a także kinkiety solarne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdą Państwo lampy ścienne z wysokim poziomem ochrony IP i najpopularniejsze kolory.

Jest 627 produktów.

Pokazano 1-24 z 627 pozycji

Aktywne filtry

Lampy ścienne i oświetlenie zewnętrzne

Nowoczesne lub industrialne wzornictwo w połączeniu z bardzo praktycznymi rozwiązaniami montażu i uniwersalnymi zabezpieczeniami przed oddziaływaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, zapewnia długi okres funkcjonowania proponowanych przez nas ledowych kinkietów zewnętrznych. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów w postaci m.in. stali nierdzewnej, poliwęglanu czy aluminium zapewnia doskonałą trwałość, którą posiadają nasze lampy ścienne na zewnątrz. Posiadając tak doskonały produkt bez najmniejszego ryzyka otrzymujecie Państwo możliwość praktycznego oświetlenia elewacji zewnętrznej i podkreślenia kształtu każdego budynku. Naszym głównym celem i nadrzędną dewizą działania jest dostarczanie na rynek wyrobów najwyższej jakości w swojej klasie, dlatego też oferowane przez nas zewnętrzne oprawy ścienne i nowoczesne kinkiety zewnętrzne LED znajdują uznanie w oczach coraz większej liczby osób troszczących się o nadanie ciekawego wyglądu domom, firmom, zabytkom i innego rodzaju obiektom budowlanym.

Naświetlacze LED na zewnątrz

Oddzielną kategorię stanowią naświetlacze ledowe, proste w montażu, w przeciwieństwie do kinkietów zewnętrznych zapewniają oświetlenie znacznie większych powierzchni i terenu. Dostępne w wielu wersjach, w tym naświetlacze solarne, od klasycznych do wyposażonych dodatkowo w czujniki ruchu i zmierzchu, o mocy od 10W do bardzo mocnych 100W z wyjątkowo silnym strumieniem światła. Dostępne są także podłużne naświetlacze elewacyjne zarówno w barwie 3000K, 4000K, jak i RGB służące do dekoracyjnego oświetlenia ścian zewnętrznych kamienic, hoteli, galerii czy obiektów sakralnych.

Jeśli nie oświetlenie ścienne zewnętrzne to co?

Zamontowanie oświetlenia na elewacji wymaga wcześniejszego przygotowania instalacji i rozprowadzenia przewodów. Jeśli nie uczyniliśmy tego na poziomie jej wykonywania to właściwie pozbawiliśmy się możliwości montażu kinkietów elewacyjnych. Istnieje jednak możliwość zamocowania lamp solarnych lub opraw gruntowych wpuszczanych, w podłoże z możliwością skierowania strumienia świetlnego na ścianę. Takie rozwiązanie również spełnia swoją rolę i potrafi podkreślić walory budynku. Innym rozwiązaniem jest zastosowanie klasycznych lamp zewnętrznych typu reflektor czy słupek ogrodowy, które oświetlą przestrzeń wokół obiektu. Kinkiet zewnętrzny nie jest zatem jedyną formą oświetlenia budynku, istnieją rozwiązania alternatywne i możliwe do zainstalowania na późniejszym etapie o czym warto pamiętać!

Czy kinkiety zewnętrzne LED można stosować we wnętrzach?

Nie ma przeciwwskazań, ale... Czy wyobrażają sobie Państwo masywny, aluminiowy kinkiet w salonie, sypialni czy gabinecie? Sugerujemy zapoznanie się z ofertą kinkietów do wnętrz, nowoczesnych i lekkich w formie, wykonanych z wielu atrakcyjnych materiałów i bogatej kolorystyce, które zdecydowanie lepiej będą wyglądać w pomieszczeniach.