Blog

Kinkiety LED zewnętrzne

Kinkiety zewnętrzne LED to doskonały pomysł na oświetlenie elewacji i wejścia do domu, firmy i innych budynków, którym chcemy nadać dodatkowego uroku i wzmocnić jego bezpieczeństwo. Oferujemy Państwu nowoczesne lub klasyczne wzornictwo, kinkiety zewnętrzne pojedyncze i podwójne, z czujnikami ruchu i zmierzchu, a także kinkiety solarne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdą Państwo lampy ścienne z wysokim poziomem ochrony IP od znanych producentów np. Lutec, Kobi i w najpopularniejszych kolorach.

Jest 606 produktów.

Pokazano 1-12 z 606 pozycji

Aktywne filtry

Lampy ścienne i oświetlenie zewnętrzne

Nowoczesne lub industrialne wzornictwo w połączeniu z bardzo praktycznymi rozwiązaniami montażu i uniwersalnymi zabezpieczeniami przed oddziaływaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, zapewnia długi okres funkcjonowania proponowanych przez nas ledowych kinkietów zewnętrznych. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów w postaci m.in. stali nierdzewnej, poliwęglanu czy aluminium zapewnia doskonałą trwałość, którą posiadają nasze lampy zewnętrzne ścienne. Posiadając tak doskonały produkt, bez najmniejszego ryzyka otrzymujecie Państwo możliwość praktycznego oświetlenia elewacji zewnętrznej i podkreślenia kształtu każdego budynku. Naszym głównym celem i nadrzędną dewizą działania jest dostarczanie na rynek wyrobów najwyższej jakości w swojej klasie, dlatego też oferowane przez nas zewnętrzne oprawy ścienne i nowoczesne kinkiety zewnętrzne LED znajdują uznanie w oczach coraz większej liczby osób troszczących się o nadanie ciekawego wyglądu domom, firmom, zabytkom i innego rodzaju obiektom budowlanym. Doskonałe do przestrzeni zewnętrznych, zapewniają wystarczającą ilość światła do wykonywania prac, spędzania czas na zewnątrz czy podkreślania elewacji budynku.

Naświetlacze LED na zewnątrz

Oddzielną kategorię stanowią naświetlacze ledowe, proste w montażu, w przeciwieństwie do kinkietów zewnętrznych zapewniają oświetlenie znacznie większych powierzchni i terenu. Dostępne w wielu wersjach, w tym naświetlacze solarne, od klasycznych do wyposażonych dodatkowo w czujniki ruchu i zmierzchu, o mocy od 10W do bardzo mocnych 100W z wyjątkowo silnym strumieniem światła. Dostępne są także podłużne naświetlacze elewacyjne zarówno w barwie 3000K, 4000K, jak i RGB służące do dekoracyjnego oświetlenia ścian zewnętrznych kamienic, hoteli, galerii czy obiektów sakralnych.

Jeśli nie oświetlenie ścienne zewnętrzne, to co?

Zamontowanie oświetlenia na elewacji wymaga wcześniejszego przygotowania instalacji i rozprowadzenia przewodów. Jeśli nie uczyniliśmy tego na poziomie jej wykonywania, to właściwie pozbawiliśmy się możliwości montażu kinkietów elewacyjnych. Istnieje jednak możliwość zamocowania lamp solarnych lub opraw gruntowych wpuszczanych, w podłoże z możliwością skierowania strumienia świetlnego na ścianę. Takie rozwiązanie również spełnia swoją rolę i potrafi podkreślić walory budynku. Innym rozwiązaniem jest zastosowanie klasycznych lamp zewnętrznych typu reflektor czy słupek ogrodowy, które oświetlą przestrzeń wokół obiektu. Kinkiet zewnętrzny nie jest zatem jedyną formą oświetlenia budynku, istnieją rozwiązania alternatywne i możliwe do zainstalowania na późniejszym etapie, o czym warto pamiętać!  Zobacz również pełną ofertę lamp ogrodowych LED dostępnych w naszej ofercie.

Czy kinkiety zewnętrzne LED można stosować we wnętrzach?

Nie ma przeciwwskazań, ale... Czy wyobrażają sobie Państwo masywny, aluminiowy kinkiet w salonie, sypialni czy gabinecie? Sugerujemy zapoznanie się z ofertą kinkietów do wnętrz, nowoczesnych i lekkich w formie, wykonanych z wielu atrakcyjnych materiałów i bogatej kolorystyce, które zdecydowanie lepiej będą wyglądać w pomieszczeniach.

Nowoczesne kinkiety zewnętrzne LED w ofercie Salon LED

Szeroki wybór kinkietów zewnętrznych sprawia, że każdy z Państwa z pewnością wybierze ten odpowiedni dla siebie. To doskonałe oświetlenie zewnętrzne może posłużyć do oświetlania drzwi wejściowych, tarasu, balkonu czy też innych miejsc elewacji budynku, zapewniając bezpieczeństwo i ułatwiając poruszanie się po zmroku. Ich niepodważalną zaletą jest to, że są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak deszcz, wilgoć, silny wiatr czy śnieg, dzięki czemu nie trzeba ich często wymieniać. W naszej ofercie posiadamy wybór nowoczesnych oraz klasycznych kinkietów zewnętrznych, jak i modele, które posiadają czujnik ruchu.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych ledowych lamp do ogrodu, lamp solarnych, opraw wpuszczanych w ziemię oraz szerokim asortymentem oświetlenia wewnętrznego!