Lista produktów producenta LUTEC

Lampy zewnętrzne LUTEC to doskonały wybór dla miłośników designerskich i jednocześnie eleganckich lamp ogrodowych. To markowe oświetlenie ogrodowe w technologii LED, wykonane z metalu, zgodnie z najnowszymi trendami. Producent oferuje je w postaci lamp ściennych, stojących i sufitowych. Z uwagi na wygląd, jak i walory użytkowe tych produktów doskonale nadają się do tego, aby zastosować je jako element oświetlenia domu, firmy, ogrodu czy posesji. 

Energooszczędne oświetlenie zewnętrzne LED - LUTEC

Źródłem światła w lampach LUTEC jest najczęściej dioda LED. Zakupu oferowanych lamp to nie tylko dobry wybór pod względem wizualnym, ale i ekonomicznym. Oświetlenie typu LED jest dzisiaj rekomendowane jako gwarancja dobrej jakości światła, ale i oszczędności w jego pozyskiwaniu. Diody LED są znacznie bardziej wydajne niż standardowe żarówki w oświetleniu.

Inteligentne oświetlenie zewnętrzne Lutec

Smart technologia w oświetleniu ogrodowym od Lutec przekształca tradycyjne podejście do iluminacji zewnętrznej, wprowadzając nowy wymiar funkcjonalności i interakcji. Nowoczesne lampy pozwalają użytkownikom efektywnie oświetlać przestrzeń wokół domu poprzez personalizację doświadczenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami. Wykorzystanie aplikacji na smartphona to łatwe zarządzanie oświetleniem, a dodatkowe nowinki technologiczne np. wbudowana kamera zainstalowana w lampie to korzystny i polecany wybór dla osób, które podążają za trendami i innowacjami. Lampy Lutec wyposażone w kamery pełnią funkcję czujnych strażników. Istnieje możliwość monitorowania otoczenia w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą otrzymywać alerty o ruchu, oglądać na żywo co się dzieje w ich ogrodzie, a nawet nagrywać kluczowe momenty, co dodatkowo zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

Lampy solarne Lutec

Lampy Lutec solarne to ekologiczne i wręcz darmowe, doskonałe źródło światła, którego intensywność oświetlenia zależy od słońca. Nowoczesne lampy Lutec to oszczędność energii, dlatego cieszą się one ogromną popularnością. Wykonane z trwałych materiałów lampy mogą oświetlać ścieżkę lub podjazd. Zdecydowanie to rozwiązanie ma korzystny wpływ na środowisko naturalne.

Lampy ogrodowe Lutec - różne style

Nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość wykonania sprawiają, że każda lampa jest dziełem sztuki, które pięknie komponuje się z otoczeniem, tworząc niepowtarzalną atmosferę i dodając elegancji zewnętrznej przestrzeni.

Kinkiet ogrodowy marki Lutec

Oferta oświetlenia ogrodowego marki Lutec jest bardzo rozbudowana. Można znaleźć tam kinkiety ogrodowe, które będą doskonałym źródłem światła, które można samodzielnie zamontować na elewacji budynków. Nowoczesny reflektor pokaże piękno ogrodu po zmroku i oświetli ścieżkę, w taki sposób, że z łatwością będzie można poruszać się w nocy. Należy wymienić, że Lutec to lider w produkowaniu produktów odpornych na działanie czynników zewnętrznych takich jak wiatr, deszcz, śnieg i słońce. Kinkiet ogrodowy przeznaczony do oświetlenia elewacji budynków sprawia, że dom w jego świetle prezentuje się elegancko.

Oświetlenie zewnętrzne Lutec w Salon LED

Od subtelnego oświetlenia punktowego, przez praktyczne reflektory, aż po dekoracyjne lampiony i kolumny – każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki temu można dostosować do indywidualnych potrzeb, ale również do gustu, tworząc spersonalizowaną i harmonijną całość.

Oświetlenie Lutec reprezentuje przyszłość oświetlenia ogrodowego, łącząc w sobie innowacyjność, bezpieczeństwo, trwałość, styl i szerokie możliwości personalizacji.

Nasza firma obserwuje stale zmieniające się trendy z zakresu oświetlenia zewnętrznego jak i wewnętrznego, dlatego ciągle w naszym sklepie pojawiają się nowe produkty np. marki Lutec. W naszej ofercie lamp można znaleźć produkty w niskich cenach - często można je zakupić ze zniżką.

Jesteśmy zdania, że dobra komunikacja z klientem i wysoki poziom obsługi klienta to fundament dobrze prosperującej firmy. Dlatego jeśli napotkają Państwo jakieś wątpliwości lub pojawią się pytania, zachęcamy do kontaktu.

Jest 177 produktów.

Pokazano 1-12 z 177 pozycji