Kinkiety LED

Kinkiety LED nowoczesne i lampy ścienne ledowe

Lampy ścienne i kinkiety LED to wyjątkowa forma oświetlenia ścian, luster i obrazów. W naszej ofercie znajdują się kinkiety do salonu, łazienki, sypialni i korytarza, zarówno nowoczesne, jak i prezentujące styl klasyczny z abażurem. Posiadamy oświetlenie ścienne w wielu kolorach i formach: podłużne, okrągłe, kwadratowe, zarówno w wersji ledowej, jak i na wymienne źródła światła. Zapraszamy do obejrzenia naszej propozycji kinkietów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 950 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 950 elementów

Nowoczesne kinkiety do salonu, sypialni, korytarza i łazienki

Dobrze zaplanowane oświetlenie wewnętrzne w pomieszczeniu, pozwala wyeksponować jego atuty i przy pomocy umiejętnej gry świateł stworzyć niepowtarzalny klimat. To nie tylko lampy wiszące, LED reflektory, spoty czy sufitowe lampy, ale także nowoczesna i elegancka lampa ścienna LED. Dzięki dostępnym w naszej ofercie kinkietom LED, każde z pomieszczeń uzyska niepowtarzalny charakter i wyjątkowy styl. LED kinkiet to idealne oświetlenie ścian, dekoracji, luster, obrazów, sypialni, salonu oraz innego użytkowego obszaru wnętrza. Oferowane przez nas lampy ścienne to najwyższej jakości element funkcjonalny, a jednocześnie atrakcyjna wizualnie i starannie zaprojektowana ozdoba dla wnętrza. Różnorodność modeli, materiałów z jakich są one wykonane oraz szeroki wybór w zakresie kolorystki, zapewnia odnalezienie wśród produktów idealnej propozycji dla aranżowanego wnętrza, niezależnie od jego charakteru. Kinkiety ledowe to nowoczesny wybór w ekskluzywnym stylu. Jakość emitowanego światła i sposób eksponowania wybranych obszarów pomieszczenia nadaje mu tajemniczości, delikatności i oryginalności. Dostępne w naszej ofercie są zarówno nowoczesne kinkiety lampy z wbudowanym źródłem światła jak i tradycyjne lampy ścienne z abażurem, które będą doskonałym uzupełnieniem eleganckich wnętrz. Kinkiety do sypialni są doskonałym przykładem połączenia obu tych rozwiązań, bardzo często posiadają bowiem oddzielny reflektorek, który służy do czytania lub jako lampki nocne do dyskretnego oświetlenia, i oddzielne źródło światła ukryte za abażurem, które pełni rolę głównego światła na ścianie.

Kinkiety zewnętrzne do oświetlania wejść, ścian i elewacji

Osobną kategorię stanowią kinkiety zewnętrzne, które muszą posiadać określone parametry i wysokie IP, by bezpiecznie mogły być użytkowane jako oświetlenie zewnętrzne w każdych warunkach atmosferycznych i o każdej porze roku. Lampy na elewację powinny posiadać IP min 44, a im ono jest wyższe tym lampa jest bardziej odporna na czynniki zewnętrzne. Sugerujemy zatem wybór kinkietów z IP65. Dobrze dobrany kinkiet zewnętrzny pozwala podkreślić charakter budynku, a jego oświetlenie stanowi atrakcyjną formę dekoracji ścian światłem. Oferujemy kinkiety świecące w jednym, dwóch czy wielu kierunkach zarówno z wbudowanymi diodami LED, jak i na tradycyjne żarówki halogenowe, które można zamienić np na żarówki LED Philips czy Osram. W ofercie również z wbudowanym czujnikiem ruchu, które dobrze sprawdzają się właśnie jako zewnętrzne lampy zapalając światło wtedy, kiedy jest ono potrzebne.

Kinkiety łazienkowe nad lustra i do montażu na lustrach

Podobnie jak w przypadku kinkietów na zewnątrz także kinkiety do łazienki powinny posiadać wyższy stopień ochrony IP przed bryzgami wody. Sugerowane jest tutaj łazienkowe oświetlenie z IP44, dotyczy to zwłaszcza strefy bezpośrednio nad lustrem i na lustrze, gdzie ryzyko zachlapania jest największe. W dalszym sąsiedztwie od źródeł wody możliwe jest stosowanie kinkietów o zwykłej normie IP20, sugerujemy jednak, by unikać lamp z abażurami z materiału w słabo wentylowanych łazienkach. Najlepiej sprawdzać się będą kinkiety nad lustro, które dodatkowo doświetlą twarz przy myciu, malowaniu czy goleniu. Należy jednak pamiętać, że ścienne kinkiety to dodatkowa forma oświetlenia i nie zastąpi ona lamp sufitowych. Duży wybór kinkietów pozwoli dobrać lampę do każdej długości lustra, w ofercie posiadamy kinkiety od 30cm do 200cm w różnych kolorach, kształtach i barwach, wykorzystujących taki materiał jako szkło lub tworzywo sztuczne na klosze i przesłony. Najczęściej wybierany kolor do łazienki to biały, czarny i srebrny, zarówno chrom jak i aluminium szczotkowane, ale również kolor złoty i mosiądz.