Blog

Profile LED ALU

Aluminiowe profile LED to doskonały produkt, by zapewnić bezpieczne użytkowanie taśm LED i wydłużyć ich żywotność. W naszej ofercie znajdują się profile nawierzchniowe, wpuszczane oraz wodoodporne o różnych szerokościach i długościach z osłonką mleczną lub przeźroczystą w komplecie.

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego warto stosować profile aluminiowe do taśm i pasków LED firmy Kluś?

Najważniejszym zadaniem profili aluminiowych czyli popularnej aluminiowej rynienki z przesłoną jest ochrona i zabezpieczenie umieszczonej w niej taśmy LED. W przeciwieństwie do płyt meblowych, drewna, karton-gipsu profile aluminiowe LED doskonale odprowadzają ciepło, które jest największym wrogiem diod LED i znacząco skraca ich czas użytkowania. Sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, zarówno w łazience, kuchni, ale także w salonie, sypialni, korytarzu, pomieszczeniach biurowych, hotelowych, sklepach, restauracjach itp. Profile aluminiowe LED jakie Państwu oferujemy charakteryzują się najwyższą jakością, zarówno profilu, jak i dodatkowych komponentów takich jak osłonki, zaślepki itp. Bogate wzornictwo, nieograniczone możliwości zastosowania, odpowiednia grubość materiału i gwarancja bezpieczeństwa sprawiają, że profile te z powodzeniem montuje się w sufitach, ścianach, podłogach, meblach, blatach, płytach z gips-kartonu itp. Wraz z osłonkami mlecznymi lub przeźroczystymi i taśmami LED pozwalają stworzyć wyjątkowe formy oświetlenia zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz. Do łazienki oferujemy profil wodoodporny, który łatwo zamontować pomiędzy płytkami uzyskując wysoką szczelność, a profil na zewnątrz to dedykowany do takich rozwiązań profil HR-line, który dzięki swojej solidnej konstrukcji może być układany pomiędzy kostką brukową i wytrzymuje nacisk kół samochodowych. Profile firmy Kluś w wersji anodowanej (estetyczniejsza) to doskonała jakość w atrakcyjnej cenie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profili LED i ich zakupu dla bezpiecznego i długotrwałego korzystania z oświetlenia LED!

Nowy trend czyli profile do uzyskania jednolitej linii światła

Efekt punkcików świetlnych jest wszystkim doskonale znany, rzadko komu jednak jeszcze się podoba. O ile taki profil z paskiem LED w środku jest schowany to nie ma problemu, jeśli natomiast chcemy go umieścić w suficie podwieszanym lub ścianie to końcowy efekt nie będzie spełniał naszych oczekiwań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów powstały LED profile aluminiowe, które z odpowiednim paskiem LED gwarantują efekt jednolitego świecenia na całej swojej długości. Profile do linii światła charakteryzują się większą głębokością i specjalną mleczną osłoną, która wraz z odpowiednio gęstym paskiem ledowym (sugerowane 120 diod na 1mb) odpowiednio rozproszy światło. Przewidziane są różne sposoby montażu w zależności od modelu oraz możliwość stosowania 2, a w przypadku profilu Sekodu nawet 4 pasków LED. Pozwala to uzyskać dowolny efekt w zależności od potrzeb, od oświetlenia dekoracyjnego, to mocnego, głównego źródła światła.