Oprawy sufitowe gipsowe

Katalog

Promocje

Lampy gipsowe wpuszczane i natynkowe

Oprawy sufitowe z gipsu to elegancki sposób na oświetlenie wnętrz. Dzięki możliwości pomalowania na dowolny kolor sprawdzają się w szczególności w domach i mieszkaniach, wybierane są również do biur, firm, hoteli, sklepów i restauracji czy innych przestrzeni, gdzie ważne jest zintegrowanie oprawy z sufitem. Ich montaż w sufitach z płyt kartonowo-gipsowych powoduje całkowitą integrację z powierzchnią, oraz brak widocznych metalowych elementów jak w przypadku opraw aluminiowych. Wszystkie oprawy z naszej oferty pozwalają na zastosowanie żarówek LED.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów

Montaż lamp gipsowych w sufitach podwieszanych

W naszej ofercie znajdują się oprawy hiszpańskiej marki BPM Lighting, polskiej firmy Kobi, brytyjskiej Astro Lighting i niemieckiej marki SLV (Spotline). Ich montaż polega na precyzyjnym wycięciu odpowiedniego otworu, uzależnionego od wielkości oprawy, zamocowania jej w suficie z G-K za pomocą wkrętów i zaszpachlowania gipsem miejsca łączenia. Po montażu całość gotowa jest do pomalowania. Oprawy sufitowe BPM wykonane są z jasnej masy Crismosil (mieszanka gipsu, żywicy, akrylu i włókna szklanego), pozostałe oprawy wykonane są z gipsu, wszystkie mogą być malowane na dowolny kolor, w zależności od wnętrza. Dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach, między innymi jako okrągłe i kwadratowe, z jednym lub kilkoma źródłami światła. Po wykończeniu są zintegrowane z sufitem, co powoduje, że tworzą z nim elegancką całość. Oprawy są sprzedawane w wersjach LED, MR16, GU10 i na świetlówkę TL.

Tradycyjne oprawy halogenowe

Oprawy wpuszczane 12V, 230V i ledowe wykonane z aluminium to klasyczne rozwiązanie do salonu, sypialni, kuchni, łazienki, korytarza, a także biura i budynków komercyjnych. Dostępne w pełnej palecie kolorów, rozmiarów i kształtów zapewniają atrakcyjny wygląd i oświetlenie odpowiednie do każdego wnętrza. Najpopularniejsze okrągłe i kwadratowe oprawy dostępne są w kolorach biały, czarny, aluminium szczotkowane, chrom, złoty, miedź i odcienie srebrnego, także z regulowanym kątem świecenia. Klientom oczekującym najwyższej jakości polecamy hiszpańskie oprawy BPM oraz modne i popularne polskie oprawy Aqform oraz użytkowanie wydajnych i energooszczędnych żarówek LED, znacznie trwalszych od żarówek halogenowych.