Filtruj według

Marka

Marka

Blog

Oświetlenie LED mebli i witryn

Decydując się na skorzystanie z przygotowanej przez nas oferty, otrzymują Państwo możliwość zakupu praktycznego oświetlenia LED. Wszystkie oferowane przez nas produkty, jako oświetlenie LED mebli i witryn wyróżniają się na rynku oświetleniowym dużą oszczędnością energii oraz niepowtarzalnym designem. Proponowany przez nas asortyment cechuje niezwykle duża trwałość produktu i łatwość szybkiego montażu. Oświetlenie meblowe pozwoli i umożliwi nadanie osobliwego charakteru i niepowtarzalnego klimatu każdemu pomieszczeniu lub witrynie, w której się znajdzie. Każda zaoferowana przez nasz sklep oprawa meblowa LED w doskonały sposób sprawdza się w zastosowaniu w przestrzeni mieszkalnej oraz lokalu typowo użytkowym. Dostępny za naszym pośrednictwem asortyment oświetleniowy to najlepsza alternatywa dla standardowych i najczęściej mało wydajnych rozwiązań wykorzystywanych do tej pory.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Oświetlenie meblowe LED - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wybierając ledowe oświetlenie mebli, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na moc żarówki, która odpowiada za stopień energooszczędności oraz intensywność emitowanego światła. Oświetlenie wyposażone w diody LED będą z pewnością bardziej ekonomicznym i energooszczędnym wyborem niż oprawa wyposażona w żarówki halogenowe czy wolframowe. Kolejną kwestią, do której warto przywiązać uwagę, jest to, jakiego efektu oczekujemy. Żarówki wolframowe i halogenowe emitują światło dookoła, z kolei ledowe w sposób liniowy, przez co dobrze sprawdzi się jako oświetlenie meblowe punktowe. Ważny jest także wybór odpowiedniej barwy światła do danego pomieszczenia. Zaleca się, aby w kuchniach i łazienkach instalować oprawy z żarówkami o barwie zimnej bieli. Chłodniejsze światło jest w tych pomieszczeniach bardziej funkcjonalne, gdyż zapewnia odpowiednie warunki do wykonywania różnych czynności. Z kolei jeśli szukamy oświetlenia do sypialni czy salonu, lepiej wybrać cieplejszą barwę światła. Pozwoli to na uzyskanie przyjemnej atmosfery i światła, które nie będzie tak męczyć oczu. Do równie istotnych kwestii wyboru jest to, jaki rodzaj montowania i gwintu ma mieć oświetlenie LED. Ponadto powinniśmy też sprawdzać żywotność żarówki podawaną w godzinach.

Dlaczego warto kupić oświetlenie do mebli?

Oświetlenie meblowe LED to ciekawy sposób na aranżację i dodatkową dekorację we wnętrzu. Taka oprawa LED pięknie oświetli meble i sprawdzi się do podświetlenia półek szklanych, na których poustawiane są kieliszki, naczynia, pamiątki czy ozdoby. Można nimi oświetlać również książki na półkach regałów czy wnętrze szafy. Jest to niezwykle praktyczne, gdyż ułatwia poszukiwanie ubrań czy innych przedmiotów poukładanych głęboko, w trudniej dostępnych miejscach. Oświetlenie montowane w meblach to także przyjemne źródło dodatkowego światła, które wieczorami stworzy miły i kojący nastrój.

Oświetlenie meblowe LED to także sposób na wzmocnienie wykończenia wnętrza w oryginalny sposób. Częstym wyborem jest oświetlenie o barwie białej, jednak na rynku dostępne są żarówki i taśmy LED o różnych kolorach. Dzięki temu można dopasować takie światło, które podkreśli i zaakcentuje to, na czym najbardziej nam zależy.

Oświetlenie LED do mebli i witryn od Salon LED

Jeśli jesteś osobą, która lubi innowacyjne rozwiązania, z pewnością wybierzesz z produktów dostępnych w naszej ofercie takie oświetlenie meblowe LED, które oświetli wybrane przez Ciebie miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem lamp i oświetlenia wewnętrznego oraz zewnętrznego, jak jest dostępny w Salon LED!