Blog

Oczka stropowe LED, halogeny LED

Oferujemy wysokiej jakości halogeny ledowe, oprawy stropowe i oświetleniowe LED – w naszym asortymencie znajdą Państwo efektowne oprawy, które dzięki efektownemu kształtowi, estetycznemu wykończeniu i wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów mogą być zastosowane w salonach, kuchniach, łazienkach, sypialniach, na korytarzach, również w obiektach użyteczności publicznej. Oczka sufitowe dostępne w wersji ze zintegrowanym światłem LED lub na żarówki ledowe i halogeny.

Jest 457 produktów.

Pokazano 1-24 z 457 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego warto wybrać lampy i oświetlenie LED

Oferujemy również designerskie i nowoczesne reflektory sufitowe, które są wyposażone w diody LED. Dzięki regulacji snop światła może być skierowany w dowolnym kierunku. Wykorzystanie oświetlenia LED powoduje, że nasze oprawy i oczka są wydajne i energooszczędne, zmniejszając nawet do 80% zużycie energii elektrycznej w porównaniu ze zwykłymi źródłami światła. Są przy tym całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, nie wytwarzają nadmiernego ciepła, promieniowania nadfioletowego oraz działają najczęściej pod niskim napięciem. Na pewno znajdą Państwo odpowiednie modele idealne do wnętrza – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

A może tradycyjne oprawy halogenowe?

Podobnym rozwiązaniem do oczek sufitowych są halogeny sufitowe, czyli eleganckie oprawy wpuszczane w sufity z gips-kartonu, nie posiadają jednak dołączonego źródła światła. Jest to duża zaleta, ponieważ pozwala na swobodny wybór rodzaju zasilania: niskie 12V lub tradycyjne 230V oraz dobranie dowolnego źródła światła. Dzięki temu mamy możliwość skomponowania oprawy sufitowej najbardziej dla nas odpowiedniej, co nie zawsze jest możliwe, gdy oprawa posiada zintegrowane źródło LED.

Oświetlenie łazienki

Oprawa halogenowa do łazienki powinna posiadać podwyższoną klasę szczelności i znacznie wyższy poziom ochrony IP. Bardzo często takie oprawy montowane są w strefach mokrych tj. pod prysznicem i nad wanną, gdzie ryzyko ich zalania jest znacznie większe, dlatego producenci opraw przygotowali specjalną serię wodoodporną. Oprawy takie najczęściej posiadają szkło, które chroni źródło światła przed dostaniem się wody i pary, są więc bezpieczne i odporne na kontakt ze strumieniem wody. Okrągłe bądź kwadratowe, w najbardziej popularnych kolorach: czarny, biały, alu szczotkowane, chrom i złoty pozwolą Państwu dopasować oprawę właściwie do każdej łazienki, toalety czy innych wilgotnych miejsc.