Filtruj według

Marka

Marka

Blog

Naświetlacze LED

Uzyskanie odpowiedniego naświetlenia przestrzeni zewnętrznej, wymaga wiązki światła o określonej mocy i rozproszeniu, zapewniającej dynamiczne rozświetlenie powierzchni. Do tego celu polecamy wyłącznie produkty przeznaczone do użytku zewnętrznego i zaprojektowane z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu emitowanego światła. Te cechy połączone z wysoką trwałością i dyskrecją wizualną posiadają oferowane w naszym sklepie naświetlacze LED, doskonale zastępujące klasyczne rozwiązania halogenowe tego typu. Szeroki zakres mocy wyjściowej sprawia, że posiadają one obszerną gamę zastosowań, charakteryzują się znaczną wytrzymałością, gwarantują funkcjonalność i efektywność zastosowanego oświetlenia. Dodatkowym atutem jest niski pobór energii, co pozwala na minimalizację kosztów. Dzięki obecności ruchomych paneli możliwe jest kierowanie strumieniem światła, a obecny w niektórych modelach czujnik ruchu, pozwala na komfortowe i zarazem oszczędne wykorzystanie tego rodzaju oświetlenia LED. To idealne rozwiązanie dla skutecznego oświetlenia podjazdów, wjazdów, tarasów i ścieżek ogrodowych, a także w warsztatach, garażach, myjniach i innych miejscach o podwyższonej wilgotności.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-12 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Naświetlacze zewnętrzny

Naświetlacz LED wykorzystywany jako źródło światła montowane na zewnątrz budynków mogą być wyposażone w czujnik ruchu. Jest to energooszczędne rozwiązanie, wpływające również na zwiększenie bezpieczeństwa. Dostępne w naszej ofercie naświetlacze pochodzą od najlepszych producentów na rynku np. STEINELI, Kobi i inne. Wysoka jakość wykonania, szerokie zastosowanie oraz dostępność produktów sprawia, że z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, firmy, instytucje publiczne jak i samorządy. Naświetlacze może różnić barwa światła, kolor obudowy czy również moc. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami w kategorii, m.in. kinkietami zewnętrznymi LED, lampami zewnętrznymi LED, oprawami wpuszczanymi w grunt czy lampami ogrodowymi. 

Jeśli nie znajdą Państwo produktu, którego poszukujecie, zapraszamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi klienta. Pomożemy wybrać odpowiedni produkty.