Lista produktów producenta Zamel CET - Ledix

Ledix - Zamel CET

Zamel CET to nowoczesne oświetlenie LED bazujące na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Firma specjalizuje się w produkcji lamp przeznaczonych zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Linia eleganckich artykułów oświetleniowych Ledix w naszej ofercie wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem, nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością. To oprawy schodowe LED z ramkami i bez ramek, w tym oprawy LED wyposażone w czujniki ruchu oraz zmierzchu. Doskonale sprawdzają się jako lampy schodowe oraz kinkiety, dekoracyjne źródło światła, mogą być stosowane także na zewnątrz budynków. Wysokiej jakości oprawa LED współpracuje z ogniwami fotowoltaicznymi, które zamieniają energię słoneczną na energię elektryczną.

Lampki Ledix dostępne są w naszym sklepie w pełnej palecie kolorów opraw: biała, czarna, stal nierdzewna, aluminium, grafit i złoto oraz barw światła: biała ciepła, barwa światła biała zimna i RGB - pozwalające na uzyskanie niemal dowolnego koloru światła. Zamel Ledix w branży jest bardzo znany jako dostawca sterowników, zasilaczy i innych akcesoriów LED. Produkty Ledix to wygodne w sterowaniu piloty dotykowe i elementy instalacji LED – zasilacze modułowe, sterowniki, które można wykorzystać do kompleksowego stworzenia systemu ledowego w każdym pomieszczeniu w domu, w firmie lub do efektownego oświetlenia ogrodu czy podjazdu. Oprawy natynkowe i podtynkowe Zamel Cet - Ledix zostały zaprojektowane w prostym, innowacyjnym stylu. Dzięki temu dobrze komponują się z wnętrzami klasycznymi oraz nowoczesnymi. Lampy o charakterze dekoracyjno-użytkowym są stworzone dla osób, które pragną kupić stylowe oświetlenie, które oprócz estetyki proponuje także innowacyjne rozwiązania. Zamel Ledix realizuje te projekty z precyzją i bez zarzutu. Każdy ich produkt odpowiada na zróżnicowane potrzeby klientów.

Nasze oprawy można montować na klatce schodowej czy na korytarzu, by w nocy dawały delikatną poświatę umożliwiającą bezpieczne przemieszczanie się po domu bez konieczności zapalania głównych świateł. Producent zapewnia, że długa żywotność jego produktów pozwala na bezpieczne użytkowanie. 

Oświetlenie LED Zamel Ledix - produkty w asortymencie Salon LED

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z linią produktów oświetleniowych Zamel Ledix! Nasze ogromne doświadczenie i znajomość rynku przekłada się na wysoką jakość obsługi klienta w porównaniu do konkurencji. Ze względu na to, klienci tak często wybierają naszą ofertę, ponieważ wiedzą, że zawsze jesteśmy do ich dyspozycji. Wszystkie nasze produkty są oznaczone certyfikatami unijnymi - dbamy o bezpieczeństwo każdego klienta!

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-12 z 42 pozycji