Lista produktów producenta Steinel

Oświetlenie STEINEL – lampy zewnętrzne LED, plafony i kinkiety

Już od ponad 60 lat niemiecka firma STEINEL tworzy zaawansowane technologicznie produkty, które zmieniają codzienne życie milionów osób na całym świecie. STEINEL jest dostawcą innowacyjnych lamp i sensorów przeznaczonych do użytku domowego i komercyjnego, by tworzyć inteligentne i niezawodne systemy oświetleniowe.

W ofercie STEINEL znajduje się pełna gama oświetlenia dedykowanego do użytku zewnętrznego i wewnętrznego, między innymi do domów, ogrodów, budynków użyteczności publicznej i dla przemysłu. Oświetlenie zewnętrzne i stosowane wewnątrz z czujnikami ruchu jest coraz popularniejszym rozwiązaniem.

Asortyment oświetlenia zewnętrznego STEINEL obejmuje różne warianty lamp, które wykorzystują innowacyjne rozwiązania. Wśród nich znajdują się między innymi lampy z wbudowanymi diodami LED, które zapewniają energooszczędność i trwałość na wiele lat, lampy wyposażone w czujniki ruchu, które uruchamiają się automatycznie wtedy, gdy w pobliżu znajdzie się osoba, a także lampy z czujnikami zmierzchu włączające się automatycznie, gdy zapada zmrok. Są to doskonałe rozwiązania zapewniające światło w klatkach schodowych, węzłach komunikacyjnych. Ponadto STEINEL oferuje lampy solarne, które przeznaczone są do stosowania w miejscach, w których nie ma możliwości podłączenia lamp do instalacji elektrycznej. Szeroka gama produktów do domu, ogrodu oraz produktów do użytku komercyjnego wykonana z najwyższej jakości materiałów.

Nowoczesny design artykułów oświetleniowych STEINEL powoduje, że doskonale nadają się jako uzupełnienie współczesnych przestrzeni, nadając im oryginalny, niebanalny wygląd. Dodatkowo oświetlenie z czujnikiem ruchu zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale pozwala na oszczędność energii. Część dostępnych w naszym sklepie produktów daje możliwość sterowania nimi za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji.

Sklep internetowy Salon LED przedstawia rozbudowaną gamę produktów oświetleniowych STEINEL dedykowanych do ogrodów, na balkony i tarasy. W naszej ofercie dostępne są oprawy, kinkiety, plafony, naświetlacze, spoty ogrodowe, podświetlane lampy z numerami i inne artykuły, które dbają o komfort i bezpieczeństwo po zmroku. Wybierz nowoczesne wzornictwo oraz najwyższą jakość, którą gwarantuje producent. Zmień swoją przestrzeń z oświetleniem STEINEL. Sprawdź pełną ofertę!

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-24 z 44 pozycji