Lista produktów producenta Steinel

Oświetlenie STEINEL – lampy zewnętrzne LED, plafony i kinkiety

Już od ponad 60 lat niemiecka firma STEINEL tworzy zaawansowane technologicznie produkty, które zmieniają codzienne życie milionów osób na całym świecie. STEINEL jest dostawcą innowacyjnych lamp i sensorów przeznaczonych do użytku domowego i komercyjnego, by tworzyć inteligentne i niezawodne systemy oświetleniowe.

W ofercie STEINEL znajduje się pełna gama oświetlenia dedykowanego do użytku zewnętrznego i wewnętrznego, między innymi do domów, ogrodów, budynków użyteczności publicznej i dla przemysłu. Oświetlenie zewnętrzne i stosowane wewnątrz z czujnikami ruchu jest coraz popularniejszym rozwiązaniem.

Oświetlenie Steinel - szeroka oferta

Asortyment oświetlenia zewnętrznego STEINEL obejmuje różne warianty lamp, które wykorzystują innowacyjne rozwiązania. Wśród nich znajdują się między innymi lampy z wbudowanymi diodami LED, które zapewniają energooszczędność i trwałość na wiele lat, lampy wyposażone w czujniki ruchu, które uruchamiają się automatycznie wtedy, gdy w pobliżu znajdzie się osoba, a także lampy z czujnikami zmierzchu włączające się automatycznie, gdy zapada zmrok. STEINEL lampy to doskonałe rozwiązania zapewniające światło w klatkach schodowych, węzłach komunikacyjnych. Ponadto STEINEL oferuje zewnętrzne lampy solarne, które przeznaczone są do stosowania w miejscach, w których nie ma możliwości podłączenia lamp do instalacji elektrycznej. Szeroka gama produktów do domu, ogrodu oraz produktów do użytku komercyjnego wykonana z najwyższej jakości materiałów, sprawi, że nie będzie potrzeby wymiany oświetlenia na nowe przez wiele lat.

Nowoczesny design artykułów oświetleniowych STEINEL powoduje, że doskonale nadają się jako uzupełnienie współczesnych przestrzeni, nadając im oryginalny, niebanalny wygląd. Dodatkowo oświetlenie z czujnikiem ruchu zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale pozwala na oszczędność energii. Wiele dostępnych w naszym sklepie produktów daje możliwość sterowania nimi za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji.

Produkty firmy Steinel w asortymencie Salon LED

Sklep internetowy Salon LED przedstawia rozbudowaną gamę produktów oświetleniowych STEINEL dedykowanych do ogrodów, na balkony i tarasy. W naszej ofercie dostępne są oprawy, kinkiety, plafony, naświetlacze, spoty ogrodowe, podświetlane lampy z numerami i inne artykuły, które dbają o komfort i bezpieczeństwo po zmroku. Zachęcamy do wyboru 

nowoczesnego wzornictwa oraz najwyższej jakości, którą gwarantuje producent. Z oświetleniem STEINEL można zmienić całkowicie swoją przestrzeń. W kwestii wyboru zawsze można zapytać o szczegółowe informacje naszych specjalistów.

Jest 43 produktów.

Pokazano 1-12 z 43 pozycji