Filtruj według

Marka

Marka

Blog

Żarówki LED GU10

Żarówki ledowe GU10 są wykorzystywane w wielu lampach – plafonach, reflektorach czy kinkietach, a przede wszystkich w oprawach sufitowych, zarówno wpuszczanych jak i natynkowych. Ich wersja LED na pewno zadowoli tych z Państwa, którzy poszukują energooszczędnych i wydajnych źródeł światła o żywotności dłuższej niż zwykłe żarówki oraz żarówki halogenowe. W naszym sklepie internetowym dostępne są różne typy żarówek LED GU10 230V, to modele GU10 o mocy 4-10W, które oferujemy w barwach ciepłych oraz naturalnych.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego warto wybrać żarówki LED GU10?

Rosnące z roku na rok ceny prądu oraz zmieniające się przepisy w UE zmuszają nas do szukania oszczędności i dostosowywania się do nowych regulacji prawnych. Najłatwiejszą formą oszczędzania na rachunkach oprócz ograniczenia ilości używanych urządzeń jest wymiana źródeł światła na ich ledowe odpowiedniki. Ponieważ halogeny gu10 należą do najczęściej użytkowanych bardzo łatwo zamienić je na oszczędne żarówki ledowe GU10 dość mocno ograniczając zużycie prądu nawet do 80-90%. Najpopularniejsze halogeny posiadają moc 50W co przy kilkunastu czy kilkudziesięciu szt w domu, mieszkaniu czy biurze dosyć mocno wpływa na nasze portfele, ich zamiana jest więc naszym obowiązkiem, jeśli myślimy o niższych rachunkach. Biorąc pod uwagę ilość dostępnych na rynku żarówek, różne moce (od 1W do 10W) i barwy światła oraz spadające ceny jest to prosty zabieg i nie wymaga wielkich nakładów finansowych. Oferujemy również żarówki przeznaczone do użycia w lampach wyposażonych w ściemniacz. Zapewniamy zawsze atrakcyjne ceny żarówek ledowych, a dzięki szerokiemu wyborowi na pewno znajdą Państwo te dopasowane do własnych potrzeb. W naszej ofercie obie popularne barwy światła: biała ciepła (2700K i 3000K) i biała naturalna (neutralna 4000K). Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą żarówek LED!

Które ledy gu10 wybrać do opraw sufitowych?

Jak wspominaliśmy na początku oprawy sufitowe należą do najpopularniejszych rozwiązań w oświetleniu wnętrz. Niezależnie od ich formy wpuszczanej czy natynkowej zdecydowana ich większość korzysta z żarówek GU10. Wybór pasujących żarówek nie stanowi problemu, ponieważ ich rozmiary są znormalizowane i każda będzie do takiej oprawy mogła być zamontowana. Do wyboru pozostaje tylko moc takiej żarówki i jej barwa światła. W naszej ofercie dostępne są lampy LED GU10 o mocy od 4W do 10W i najczęściej 2 barwach światła do wyboru: biała ciepła 2700K lub 3000K oraz biała naturalna 4000K, na zapytanie również barwa zimna 6000K, ale od dłuższego okresu jest to najrzadziej stosowana barwa w żarówkach. Ponieważ każda barwa ma swoich zwolenników to wybór konkretnego modelu pozostawiamy Państwu do samodzielnej decyzji.