Filtruj według

Marka

Marka

Blog

Profile LED, listwy, linie światła

Oferujemy profile do taśm i pasków LED: aluminiowe, linie światła, listwy oświetleniowe sufitowe i ścienne. Jest to najlepszy sposób na szybkie i efektowne oświetlenie praktycznie każdej przestrzeni. Mogą być wykorzystane do dekoracyjnego oświetlenia salonów, kuchni, łazienek, sypialni, również schodów czy poręczy. Są stosowane z powodzeniem także w firmach, obiektach handlowych oraz w reklamie. Listwy oświetleniowe są używane najczęściej do ozdobienia sufitów i ścian, stanowiąc jednocześnie w połączeniu z taśmami LED energooszczędne i stylowe źródło światła w dowolnym kolorze – diody LED są dostępne we wszystkich barwach.

Jest 114 produktów.

Pokazano 1-12 z 114 pozycji

Aktywne filtry

Profile aluminiowe led - rynienki do taśm

Zapraszamy do sprawdzenia całej oferty oświetlenia liniowego LED. Znajdujące się w naszej ofercie listwy oświetleniowe ścienne i sufitowe oraz profile LED ALU to elementy wysokiej jakości, niskiej wadze, bardzo łatwym montażu oraz wszechstronnym zastosowaniu – mogą być używane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Profile ledowe są elementem, w którym mocowane są taśmy ledowe. W zależności od miejsca montażu mogą one różnić się od siebie znacząco. Możemy wyróżnić m.in., profile natynkowe, profile aluminiowe wpuszczane, profile kątowe, profile typu c, profile przeznaczone do mebli czy wieszaków. Profile mogą różnić się nie tylko materiałem, z którego został wykonany, ale również szerokością, w zależności od tego, do jakich taśm mają zostać wykorzystane. Przedstawiamy wiele zróżnicowanych modeli listew i profili LED, dlatego z pewnością dobiorą Państwo te, które będą najbardziej pasowały do domu i jego aranżacji – nowoczesnej czy tradycyjnej. Wybierz profile sufitowe do taśm LED w naszym sklepie internetowym. Największy wybór produktów w konkurencyjnych cenach sprawi, że z pewnością znajdziesz produkty, których szukasz. Jeśli jednak nie wiesz jaki produkt wybrać, lub chcesz złożyć specjalne zamówienie, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

Profile LED sufitowe – co to jest?

Do czego jest wykorzystywany profil LED sufitowy? To oczywiście profil aluminiowy przeznaczony do taśmy LED, przystosowany do montażu na suficie. Profil LED sufitowy ma za zadanie podkreślić światło pochodzące z taśmy LED, a także zabezpieczyć taśmy ledowe przed wilgocią i zabrudzeniami.

Listwy oświetleniowe LED przeznaczone są przeważnie do montażu w sufitach zrobionych z płyty karton-gips. Profile LED sufitowe umieszcza się w przygotowanym, wyciętym miejscu lub w szczelinie pomiędzy płytami na suficie. Profile LED montowane są w ten sposób, by uzyskać bardzo estetyczne wykończenie. Widoczna jest tylko ta część, która emituje światło, żadne listwy czy śruby nie są widoczne i są schowane w konstrukcji sufitu.

Istnieją także profile LED sufitowe natynkowe. Są one przeznaczone do zamontowania bezpośrednio na suficie. Profil taki montuje się za pomocą wkrętów. Nie trzeba wcześniej przygotowywać miejsca montażu taśmy. Profile LED sufitowe natynkowe zamontujemy w dowolnym miejscu odpowiednio do potrzeb.

Linia światła

Linie świetlne, linie światła to nic innego jak oświetleniowe LED dekoracyjne. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich modułów (specjalne połączenie aluminium i polietylenu) daje efekt długiej linii, świecącej równomiernym światłem. Listwy ledowe tego typu stanowią niebanalny element dekoracyjny sufitów i ścian. Poprzez zastosowanie profili LED tworzących linię światła wnętrza nabierają bardziej nowoczesnego wyglądu, a ich odporność na działania wody daje możliwość montażu także w łazience czy pokoju kąpielowym. Specjalna konstrukcja oprawy sprawia, że nie nagrzewają się one, a użyta technologia LED posiada wysoką bezawaryjność.

Listwy oświetleniowe LED - taśmy LED w profilach ALU

Profile LED sufitowe to super alternatywa dla tradycyjnych lamp przy tworzeniu oświetlenia w pomieszczeniach w naszych domach. Profile aluminiowe, jakie się używa do ich zamontowania, dają wiele możliwość uzyskania niebanalnego wyglądu. Potocznie profile aluminiowe są często nazywane korytami LED. Te listwy oświetleniowe stosuje się jako wykończenie oświetlenia. Nadaje to ekskluzywnego wyglądu i pasuje do każdego wnętrza. Montowanie taśm LED w profilach aluminiowych ma istotną funkcję. Mianowicie mają prawidłowo odprowadzać wydzielaną temperaturę wytwarzaną przez taśmy LED (diody na taśmie LED), dlatego każda listwa LED aluminiowa jest zaprojektowana tak, aby działała jak "radiator".

Taśmy LED wykorzystywane jako listwy oświetleniowe są doskonałym rozwiązaniem na dopełnienie naszego oświetlenia. Taśmy LED w profilu sufitowym pozwolą nam doświetlić całe pomieszczenie. Profile aluminiowe wykorzystywane razem z taśmami LED dopasują się do każdego wnętrza. Świetnie sprawdzą się listwy ledowe w kuchni, salonie czy nawet w łazience. Technologia LED, jaką teraz się wykorzystuje, daje możliwość montażu taśm LED w profilach natynkowych, czyli montowane na powierzchni sufitu.