Lampy zewnętrzne LED

Promocje

Oświetlenie i lampy zewnętrzne LED oraz ogrodowe

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo całą gamę lamp przeznaczonych do zewnętrznego oświetlenia domu i ogrodu. Wśród produktów wszystkie najpopularniejsze rozwiązania czyli lampy elewacyjne, lampy ogrodowe stojące, oprawy wpuszczane w grunt oraz reflektory do podświetlania roślin i drzew.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 707 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 707 elementów

Jakie lampy zamontować na zewnątrz?

Szczególnej oprawy oraz ozdoby wymagają nie tylko lampy wewnętrzne, przeznaczone do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych, ale również te, których zastosowanie skupia się na zewnętrznej aranżacji. Coraz częściej stosowanym zabiegiem mającym na celu oświetlenie powierzchni jest montaż opraw najazdowych LED, kostki brukowej LED lub profili HR-LINE. Dostępność różnych kształtów w tym zakresie sprawia, że jest ona atrakcyjnym urozmaiceniem i umożliwia uwidocznienie linii drogi prowadzącej do miejsca docelowego. Często stosowane są także oprawy klasyczne zewnętrzne, a w przypadku potrzeby emisji większej ilości światła – profesjonalne naświetlacze. Oferta naszego sklepu obejmuje także oprawy ścienne o różnych wzorach i stylach, zjawiskowe lampy ogrodowe, kinkiety zewnętrzne, oprawy gruntowe i wpuszczane, lampy podłogowe zewnętrzne o różnych, ciekawych i finezyjnych kształtach oraz wiele innych elementów oświetleniowych przeznaczonych do użytku zewnętrznego. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów, odpornych na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak wilgoć oraz zbyt niskie lub też zbyt wysokie temperatury.

Lampy zewnętrzne LED na elewację

Kinkiety zewnętrzne to popularne rozwiązanie stosowane do oświetlenia wejścia oraz elewacji biurowców, domów, firm i innych budynków, które chcemy wyeksponować światłem. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno nowoczesne jak i klasyczne modele, pojedyncze lub podwójne kinkiety na zewnątrz, a także lampy z czujnikami ruchu i zmierzchu. Wszystkie lampy ścienne posiadają wysoki poziom ochrony IP oraz popularne kolory: antracyt, czarny, szary czy srebrny.

Lampy gruntowe na podjazd i kostka brukowa LED

Lampy dogruntowe i świecąca kostka LED doskonale sprawdzą się jako oświetlenie sygnalizacyjne na podjeździe, chodniku, ścieżce ogrodowej. Mocne oprawy ledowe wpuszczone w grunt będą także w doskonały sposób oświetlać elewację budynku podkreślając jego kształty, a wąskie snopy światła stanowią doskonały element dekoracyjny. Łatwość montażu, duży wybór opraw: okrągłe, podłużne lub kwadratowe, z możliwością regulacji kąta nachylenia, na żarówki LED lub ze zintegrowanym źródłem pozwalają dopasować oprawę gruntową do każdego projektu i budynku.

Naświetlacz LED - tanie oświetlenie zewnętrzne

Naświetlacze ledowe to najtańsza forma lamp zewnętrznych. Niewielkie gabaryty i bardzo łatwy montaż do ścian, sufitu czy podłoża pozwalają na ich wszechstronne wykorzystywanie. Lampy dostępne są również w wersjach z czujnikiem ruchu, jest to doskonałe rozwiązanie przed dom lub firmę, kiedy nie zależy nam na ciągłym oświetleniu. Naświetlacz LED występuje w wersji 10W, 20W, 30W, 50W, 70W i najmocniejszy o mocy 100W. Oddzielną kategorią są podłużne naświetlacze elewacyjne, które występują w różnych długościach i barwach światła i przeznaczone są do dekoracyjnego oświetlenia ścian kamienic, hoteli itp.

Pozostałe oświetlenie ogrodowe

Lampy ogrodowe to szeroka kategoria lamp, do których zaliczyć można wszystko co możemy wykorzystać w naszych ogrodach, tarasach, działkach, alejkach i podjazdach. Dobrze sprawdzają się tutaj kule ogrodowe, lampy stojące, a zwłaszcza reflektory ogrodowe służące do podświetlania drzew i roślin.