Blog

Lampy wiszące do kuchni

Kuchnia to jedno z pomieszczeń gdzie oświetlenie jest bardzo ważne. Bez dobrze doświetlonego blatu roboczego, kuchenki nie jesteśmy w stanie wygodnie gotować. Dlatego też Salon LED w swojej ofercie proponuje wyjątkowe lampy wiszące do kuchni. Pozwolą one zapewnić odpowiednią ilość światła po zmroku czy w pochmurne dni, ale także doświetlić miejsce pracy, zwłaszcza gdy wymaga większej precyzji.

Już teraz wybierz praktyczne oświetlenie do swojej kuchni!

Lampy kuchenne

W sklepie Salon LED bez trudu znajdziesz idealne lampy wiszące do kuchni. Posiadamy duży wybór produktów, począwszy od klasycznych lamp, minimalistyczne formy po designerskie i nowoczesne lampy. Różnorodność kolorów, stylów, kształtów łączy powtarzająca się konstrukcja - długi przewód i klosz. Lampy sufitowe wiszące doskonale sprawdzają się dużych pomieszczeniach, jak i mniejszych kuchniach.

Jest 281 produktów.

Pokazano 1-24 z 281 pozycji

Aktywne filtry

Lampy wiszące do kuchni - ilość źródeł światła

Bardzo ważną kwestią przy wyborze lamp wiszących do kuchni jest ilość źródeł światła. Lampa wisząca pozwala zawsze na oświetlenie określonego terenu. Dlatego też istotne jest podjęcie decyzji o tym, jaką strefę czy obszar roboczy będziemy chcieli oświetlić. W kuchni przebywamy sporą ilość czasu od porannego przygotowywania posiłków, wspólny obiad, grę planszową po wieczorną kolację. Światło w tym przypadku będzie odgrywało istotną rolę.

Jednopunktowe lampy wiszące to dobre rozwiązanie do mniejszych kuchni lub bezpośrednio nad blatami kuchennymi. W tej kategorii z powodzeniem można znaleźć różnorodne warianty różniące się nie tylko rozmiarem, ale także rozmiarem klosza. Jednopunktowe lampy wiszące sprawdzą się także bezpośrednio nad stołem w kuchni.

Dwu i więcej punktowe lampy wiszące to idealne rozwiązanie do średnich kuchni, czy kuchni z wyspą. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz się obawiać, że strefa robocza będzie mało oświetlona. Wśród naszych lamp z powodzeniem znajdziesz nowoczesne lampy wiszące, klasyczne i te o odważniejszych kształtach i kolorach.

Lampy sufitowe - wiszące lampy kuchenne

Lampy wiszące do kuchni w większości przypadków dają możliwość konfiguracji wysokości i montażu więcej niż jednej takiej samej lampy w pomieszczeniu. Spójność kolorystyczna i designerska nada pomieszczeniu ponadczasowego charakteru w aranżacji, a Ty zyskasz perfekcyjne oświetlenie przestrzeni.

Wiszące lampy kuchenne od Salon LED

Pamiętaj! Żyrandol nie musi pełnić tylko funkcji użytecznej. Z powodzeniem może on zdobić Twoje wnętrze, być jego dopełnieniem czy intrygującym akcentem w aranżacji. Nasze lampy wiszące to jeden z elementów w całej kolekcji lamp do domu. Dzięki zastosowaniu jednakowej stylistyki (lampy wiszące do kuchni, jadalni, lampy do salonu, sypialni) w całym domu uzyskasz niepowtarzalny charakter całego wnętrza.