Filtruj według

Marka

Marka

Blog

Żarówki led E27

Żarówki LED z gwintem E27 należą do najbardziej popularnych modeli żarówek na rynku.

Są wykorzystywane w większości lamp w domach – w lampach wiszących, stojących czy kinkietach. Przez swoją uniwersalność żarówki ledowe e27 są nieodzownym elementem oświetlenia domowego. Inaczej gwint E27 określane są także jako normalny lub gruby gwint. Zamiast wybierać świetlówki kompaktowe lub zwykłe żarówki żarowe, mogą Państwo zakupić nowoczesne żarówki LED E27, które poza funkcjonalnością mogą być również elementem ozdobnym. Poza klasycznymi żarówkami LED znajdą Państwo również modele retro z widocznymi żarnikami. Żarówki dostępne w naszym sklepie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Żarówki LED - gruby gwint

Ich specjalna konstrukcja pozwala na wkręcenie ich do lampy od razu – nie jest potrzebne stosowanie żadnych dodatkowych oprawek. Żarówki ledowe wyróżniają się wysoką wydajnością i energooszczędnością – żarówki LED o mocy pobieranej 8W, są odpowiednikiem klasycznych żarówek o mocy 50 W.

Świecą średnio przez 20 000 godzin wyróżniają się przyjemną barwą światła, która odróżnia je od barwy światła w świetlówkach kompaktowych. Ich dodatkowym atutem jest także brak „migotania”. Warto wymienić dotychczas używane zwykłe żarówki na LED-y – to inwestycja, która zwróci się naprawdę szybko.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą żarówek ledowych E27 w naszym sklepie internetowym – dobiorą Państwo modele do różnych lamp!