Blog

Oprawy sufitowe natynkowe

Nowoczesne oprawy natynkowe i reflektory sufitowe przeznaczone do montażu w salonach, sypialniach, kuchniach, na korytarzach, także na zewnątrz i w łazienkach za sprawą swojej wodoodpornej i wytrzymałej konstrukcji. Znajdą Państwo oprawy do oświetlenia ogólnego, a także pojedyncze oprawy idealne do punktowego oświetlenia wnętrza. Oprawy natynkowe to najlepszy wybór tam, gdzie liczy się efektowny wygląd oraz łatwość montażu, posiadamy oprawy sufitowe w wersji LED ze zintegrowanym źródłem światła, jak i klasyczne, halogenowe z możliwością stosowania żarówek LED.

Jest 267 produktów.

Pokazano 1-24 z 267 pozycji

Aktywne filtry

Lampy natynkowe sufitowe, w jakim stylu?

Lampy sufitowe natynkowe LED to bardzo interesujące produkty tworzone głównie w stylu klasycznym i nowoczesnym. Charakteryzują się prostą minimalistyczną formą. Oprócz tego lampy nadtynkowe doskonale podkreślają wnętrze, doświetlając wybraną przestrzeń. Dobrze sprawdzają się także w celu wyznaczenia poszczególnych stref w domu.

Oprawy natynkowe gdzie można zastosować?

Lampy natynkowe doskonale nadają się do montażu zarówno w domu jak i również w biurze czy urzędzie. Idealnie będą się prezentować nie tylko w kuchni czy salonie, ale także przedpokoju czy łazience. Lampy natynkowe posiadają różne stopnie ochrony IP, dostosowane do miejsca ich montażu. Lampy montowane w strefach mokrych mają zwiększoną odporność na działanie wody czy ciepła tak samo jak w przypadku lamp natynkowych montowanych na zewnątrz pomieszczeń.

Oświetlenie natynkowe, jakie kolory?

Lampy natynkowe sufitowe dostępne są przeważnie w najpopularniejszych kolorach tj. czarny, szary, srebrny i biały. Na rynku opraw sufitowych znajdziemy również designerskie rozwiązania, takie jak na przykład przyciągające wzrok wersje dwukolorowe. Warto wspomnieć, że część lamp można malować farbami do ścian, więc zmiana koloru oprawy i dostosowanie jej do swojej wizji nie stanowi problemu. Lampy tego rodzaju różnią się nie tylko wielością i kształtem (okrągłe bądź kwadratowe), ale także mocą, barwą światła i designem, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Oprawa natynkowa- jest to idealne rozwiązanie dla osób szukających efektownych, a zarazem prostych rozwiązań. Nieskomplikowany montaż sprawia, że instalacja dodatkowej lampy nie wymaga dużego nakładu pracy.

Wybór naszych sprawdzonych produktów od najlepszych dostawców daje gwarancje spełnienia najwyższych standardów i uniwersalność zastosowania.