Blog

Oprawy sufitowe natynkowe

Nowoczesne oprawy natynkowe i reflektory sufitowe przeznaczone do montażu w salonach, sypialniach, kuchniach, na korytarzach, także na zewnątrz i w łazienkach za sprawą swojej wodoodpornej i wytrzymałej konstrukcji. Znajdą Państwo oprawy do oświetlenia ogólnego, a także pojedyncze oprawy idealne do punktowego oświetlenia wnętrza. Oprawy natynkowe to najlepszy wybór tam, gdzie liczy się efektowny wygląd oraz łatwość montażu, posiadamy oprawy sufitowe w wersji LED ze zintegrowanym źródłem światła, jak i klasyczne, halogenowe z możliwością stosowania żarówek LED.

Jest 228 produktów.

Pokazano 1-12 z 228 pozycji

Aktywne filtry

Lampy natynkowe sufitowe, w jakim stylu?

Lampy sufitowe natynkowe LED to bardzo interesujące produkty tworzone głównie w stylu klasycznym i nowoczesnym. Charakteryzują się prostą minimalistyczną formą. Oprócz tego lampy nadtynkowe doskonale podkreślają wnętrze, doświetlając wybraną przestrzeń. Dobrze sprawdzają się także w celu wyznaczenia poszczególnych stref w domu.

Oprawy natynkowe gdzie można zastosować?

Lampy natynkowe doskonale nadają się do montażu zarówno w domu jak i również w biurze czy urzędzie. Idealnie będą się prezentować nie tylko w kuchni czy salonie, ale także przedpokoju czy łazience. Lampy natynkowe posiadają różne stopnie ochrony IP, dostosowane do miejsca ich montażu. Lampy montowane w strefach mokrych mają zwiększoną odporność na działanie wody czy ciepła tak samo jak w przypadku lamp natynkowych montowanych na zewnątrz pomieszczeń.

Oświetlenie natynkowe, jakie kolory?

Lampy natynkowe sufitowe dostępne są przeważnie w najpopularniejszych kolorach tj. czarny, szary, srebrny i biały. Na rynku opraw sufitowych znajdziemy również designerskie rozwiązania, takie jak na przykład przyciągające wzrok wersje dwukolorowe. Warto wspomnieć, że część lamp można malować farbami do ścian, więc zmiana koloru oprawy i dostosowanie jej do swojej wizji nie stanowi problemu. Lampy tego rodzaju różnią się nie tylko wielością i kształtem (okrągłe bądź kwadratowe), ale także mocą, barwą światła i designem, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Oprawa natynkowa- jest to idealne rozwiązanie dla osób szukających efektownych, a zarazem prostych rozwiązań. Nieskomplikowany montaż sprawia, że instalacja dodatkowej lampy nie wymaga dużego nakładu pracy.

Wybór naszych sprawdzonych produktów od najlepszych dostawców np. Kobi, Zamel Ledix daje gwarancje spełnienia najwyższych standardów i uniwersalność zastosowania.