Lista produktów producenta KOBI

Lampy KOBI

Firma KOBI Light zajmuje się importem, produkcją oraz dystrybucją sprzętu elektrycznego i oświetleniowego.  W ofercie producenta znaleźć można nie tylko innowacyjne oprawy domowe i dekoracyjne, ale również niezawodne akcesoria i osprzęt oświetleniowy.  Produkty pochodzące od KOBI Light z całą pewnością charakteryzują się połączeniem nowoczesnego designu oraz wykorzystaniem najlepszych materiałów w procesie produkcji.  Lampy KOBI tworzone są z pasją, widać to w każdym ich detalu. Zarówno osoby poszukujące oświetlenia do pomieszczenia klasycznego, jak i fani nowoczesnych wnętrz znajdą produkty dopasowane do ich gustu. 

Producent  tworzy oprawy oświetleniowe z wykorzystaniem  aluminium, szkła, metalu czy gipsu o charakterystycznym i niezapomnianym wyglądzie. Świetny stosunek ceny do jakości  oświetlenia KOBI Light sprawia, że marka ta wybierana jest zarówno do domów jednorodzinnych, mieszkań, biur hoteli jak i sklepów.

Oświetlenie KOBI LIGHT

Jest producentem bogatej oferty lamp z gipsu, które można malować wg własnego uznania i pomysłu. Dzięki tej możliwości otrzymujemy lampy i oprawy idealnie dopasowane do wymarzonego wnętrza, które można zmienić jednym pociągnięciem pędzla i niewielkim kosztem. W ofercie znajdują się oprawy gipsowe wpuszczane i natynkowe, kinkiety z gipsu, lampki schodowe do wbudowania i lampy wiszące.

Zapraszamy do sprawdzenia ofert pozostałych producentów dostępnych w naszym sklepie!

Jest 92 produktów.

Pokazano 1-24 z 92 pozycji