Blog

Linie światła LED

Przedstawiamy najnowsze rozwiązania jakimi są nowoczesne linie światła LED z efektem jednolitego świecenia na całej długości. Linie światła bazują na aluminiowych profilach technicznych, w których dzięki osadzeniu w nich źródeł światła LED uzyskujemy efektowne oświetlenie lub dodatek do każdego wnętrza – można zamontować je zarówno  w sufitach jak i ścianach. Całość zaprojektowana jest w taki sposób, aby uzyskać jednolite światło, bez zacienionych miejsc i widocznych punktów świetlnych.

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-24 z 34 pozycji

Aktywne filtry

Podłużne lampy wpuszczane świecące całą powierzchnią

Linie świetlne jakie dostępne są w naszej ofercie to najlepsze i najmodniejsze rozwiązania dostępne dla każdego klienta, począwszy od architektonicznych profili aluminiowych, po gotowe lampy wykonane z aluminium z użyciem pasków i modułów LED, na gipsowych lampach z Crismosilu kończąc. Lampy hiszpańskiego producenta BPM Lighting to wyjątkowo eleganckie wykończenie każdej przestrzeni – mieszkania, domu, biura czy hotelu. Oferujemy dwa warianty linii świetlnych BPM – IBIZA o szerokości 65 mm z modułami LED oraz MENORCA o szer. 43mm. W produkcji wykorzystano aluminiowe profile pokryte materiałem gipsowym Crismosil możliwym do pomalowania na dowolny kolor. Oba typy linii występują w dowolnych wymiarach i różnych kształtach – o zakończeniach prostych, zaokrąglonych, trapezowych, skośnych i jednostronnych, nadają się do wykorzystania zarówno do oświetlenia domów jak i budynków biurowych, hotelowych czy komercyjnych.

Oferujemy również profile aluminiowe polskiej firmy Kluś do popularnych taśm LED, w tym między innymi popularne profile architektoniczne: LARKO, LESTO, LOKOM, LIPOD oraz profil KOZEL, które przeznaczone są do prostego montażu w płytach kartonowo-gipsowych. Profile są dostępne w długościach 1m lub 2m, bardzo łatwo można je dociąć na dowolną długość czy kąt. Najnowszym i najszerszym rozwiązaniem jest profil SEKODU, który dzięki możliwości wklejenia 4 pasków ledowych może zastąpić lampę.

Którą lampę liniową LED wpuszczaną wybrać?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bowiem wszystko zależy od przeznaczenia, miejsca montażu i zasobności portfela. Jeśli lampa ma pełnić funkcję głównego oświetlenia w salonie, kuchni, jadalni czy biurze to najpopularniejszym rozwiązaniem są lampy AQForm, dostępne w wielu wariantach, kolorach i długościach. Niezależnie od wybranego modelu bardzo łatwo dopasować można jej długość, moc, kolor i barwę światła do własnych potrzeb. Najwyższej jakości komponenty i 5 lat gwarancji oraz prosty montaż i wysoki współczynnik oddawania barw CRI 90 pozwolą cieszyć się przez wiele lat światłem najwyższej jakości w naszym wnętrzu.