Linie światła LED

Ostatnio przeglądane

Linia światła Crismosil BPM MENORCA LED

BPM Lighting

Potrzebujesz pomocy lub szczegółów dotyczących naszej oferty? Zadzwoń
(+48) 694-000-777, (+48) 799-220-777
w godzinach 8:00-17:00 lub Napisz do Nas
Na maile odpowiadamy w godzinach 8:00-23:00

  • upsPrzesyłki dostarczamy za pomocą UPS lub DPD
  • odbiorIstnieje możliwość odbioru osobistego
  • kosztprzedpłata - 20zł, płatność przy odbiorze - 26zł
  • kosztDla zamówień powyżej 1 000zł brutto dostawa GRATIS

Więcej informacji

Opis systemu:

BPM Crismosil hiszpańskiej firmy BPM Lighting to nowy, opatentowany system oświetleniowy, ze zintegrowanym źródłem światła LED lub fluorescencyjnym wykorzystującym świetlówki T5. System ten to połączenie aluminiowego profilu zatopionego w Crismosilu (specjalna mieszanka gipsu, żywicy, akrylu i włókna szklanego), tak aby łatwo było go zamontować w suficie lub ścianie bez ograniczenia co do długości i bez widocznych przerw. Struktura jest sztywna i odporna na odkształcenia, mocowana do konstrukcji sufitu lub ściany poprzez przykręcenie jej do zamocowanych wcześniej kątownikow ze stali. Całość po montażu w miejscu łączenia można zakleić taśmą do obróbki gipsem, a następnie wymalować w dowolnym kolorze. Dopiero wtedy można w prosty sposób zamontować źródła światła. Wymiary zostały tak zaprojektowane, aby tworzyć jednolite linie światła zarówno w sufitach, ścianach lub w obu jednocześnie nawet o znacznych długościach i bez powstawania zacienionych miejsc. Długość całego modułu nie jest niczym ograniczona, umieszcza się w niej tylko źródła światła, całość zasłania mleczna osłonka doskonale rozpraszająca światło i jednocześnie maskujaca źródła światła. Tego typu systemy oświetleniowe swoje zastosowanie znajdą w mieszkaniach, domach, biurach, firmach, hotelach itp.

Opis techniczny produktu:

BPM MENORCA to oferta 5 różnych modeli o zróżnicowanej konstrukcji i wymiarach. Seria MENORCA obejmuje następujace modele:

MENORCA 10550 - o wykończeniach w kącie prostym

MENORCA 10551 - o wykończeniach zaokraglonych

MENORCA 10552 - o wykończeniach w kształcie trapezu

MENORCA 10553 - wykończenie jednostronne

MENORCA 10554 - wykończenie skośne

Wszystkie linie świetlne z serii Menorca mają szerokość 43mm i wysokość od 66mm do 96mm, przystosowane są wyłącznie do montażu modułów LED (wielokrotność modułu o długości 28,1 cm). Moduły LED firmy Tridonic dostępne są w 2 wersjach barwy światła i mocy: biała ciepła 3000K o mocy 6,2W (820 lm) lub 11,4W (1500 lm) oraz biała naturalna 4000K o mocy 6,2W (840 lm) lub 11,4W (1550 lm). Cały system dostępny jest zarówno w wersji ściemnialnej jak i nieściemnialnej. Linie światła mogą tworzyć rozmaite wzory na suficie lub ścianach, łącząc się ze sobą pod kątem 90° (inne łączenia wymagają konsultacji z producentem). Dodatkowo model MENORCA 10554 doskonale sprawdzi się nie tylko jako doświetlenie ścian, ale także podłogi. Wymiary produktu, waga, przykłady zastosowań, montażu itp. dostępne podczas przeglądania zdjęć.

Dodatkowe informacje:

Całość wyceniana jest na indywidulane zamówienie i obejmuje kompletny system gotowy do montażu. Oznacza to, że zawiera wybrany model profilu, niezbędne łączniki, zaślepki, zasilacze, moduły ledowe itp. Celem uzyskania wyceny prosimy o email na adres: sklep@salonled.pl z podaniem wybranego modelu, wersji oświetlenia, barwy światła, wersji ściemniania lub gotowego projektu, dla którego zostanie dokonana wycena

Przyblizona cena 1mb wersja Menorca 10550 - 1000pln netto

Dostępne rownież wersje BPM Ibiza (65mm) i BPM Mallorca (180mm) rózniące sie pomiędzy sobą szerokością profilu

Produkt przygotowywany na indywidualne zamówienie. Zgodnie z regulaminem sklepu, tego typu towar nie podlega zwrotowi

Produkty powiązane

Inne produkty w tej samej kategorii: 30