Blog

Oświetlenie schodowe LED

Największy wybór i szeroka oferta lampek schodowych LED to najważniejszy atut oferowanego przez nas oświetlenia schodowego i korytarzowego. W naszym sklepie mogą zakupić Państwo nowoczesne i energooszczędne oprawy schodowe LED 230V i 12V przeznaczone do podświetlenia schodów oraz korytarzy, klatek schodowych i ciągów komunikacyjnych nie tylko w domach, ale także w hotelach, biurach, firmach czy na zewnątrz. Z nami zapewnisz optymalną ilość światła w każdych warunkach. Oferujemy oświetlenie schodów LED takich firm jak: Skoff, Zamel Ledix, Demidio, BPM, Astro Lighting czy Spotline, zarówno natynkowe jak i wpuszczane w puszki lub otwory. Jeśli szukasz najlepszej oprawy schodowej, aby zapewnić widoczność w ciągach komunikacyjnych po zapadnięciu zmroku, to w naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę produktów. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, doskonałymi właściwościami użytkowymi i dużym wyborem modeli, które dopasujesz do Swoich potrzeb.

Jest 197 produktów.

Pokazano 1-12 z 197 pozycji

Aktywne filtry

Lampka schodowa LED - popularne rozwiązanie

Od wielu lat stanowią wystrój niemal każdego nowego wnętrza: schodów, korytarzy czy klatek schodowych. Montowane kilka centymetrów nad schodami lub podłogą zapewniają dodatkowe i dyskretne oświetlenie. Dzięki rozwojowi technologii LED oprawki schodowe występują w wielu wersjach zasilania: 230V lub 10V, 12V, 14V w zależności od producenta i kilku sposobach montażu: natynkowe (klejone), wpuszczane i dopuszkowe, zarówno jako standardowe oświetlenie podłogowe jak i schodowe z czujnikami ruchu. 230V oświetlenie korytarzowe nie wymaga dodatkowych zasilaczy, pozostałe modele w zależności od konkretnego produktu zasilacza stałonapięciowego lub stałoprądowego 350-700mA. Ze względu na umieszczoną z tyłu elektronikę oprawa schodowa LED 230V wymaga natomiast puszki montażowej, najczęściej jest to fi60, ale ponieważ mogą by przewidziane pod inne puszki lub otwory zalecamy dokładnie sprawdzić średnicę otworu przed zakupem. Zakupiona w naszym sklepie oprawa schodowa LED charakteryzuje się długą żywotnością. To dlatego, że w ofercie posiadamy jedynie produkty od najlepszych polskich i światowych producentów. Nasze produkty to najwyższa jakość i super cena. Wybierz funkcjonalne oprawy schodowe LED dostępne w ofercie naszego sklepu.

Oprawy Schodowe LED - schodowe oświetlenie na Twoją kieszeń

Bogata kolorystyka: białe, czarne, aluminiowe, szczotkowane, złote czy grafitowy i duży wybór barw światła: biała ciepła, neutralna, zimna, niebieska czy RGB pozwalają dopasować je właściwie do każdego wnętrza. Niezależnie czy wybierzesz klasyczny kolor biały, czy zdecydujesz się na bardziej odważne oprawy w swoim pomieszczeniu, to w naszym sklepie znajdziesz je wszystkie w doskonałej cenie. Posiadamy także oprawy LED schodowe przeznaczone do montażu na zewnątrz, w tym oprawy natynkowe ścienne lub wpuszczane w ściany budynków, schodów, murków.

Oprawy schodowe w technologi LED

Schodowa oprawa LED poprawia poziom bezpieczeństwa i jest designerskim dodatkiem do wnętrz – potrafi dobrze wykonanym schodom dodać efektu nowoczesności bądź elegancji. Oprócz klasycznych, aluminiowych opraw oddzielną kategorię stanowią lampki schodowe gipsowe czy z wykorzystaniem szkła akrylowego. Schodowe oświetlenie nie musi być tylko funkcjonalne, zapewniając światło po zmroku, może być również ozdobą każdego wnętrza. Sam zdecyduj czy wybierzesz niemal niewidoczne, subtelne oświetlenie ukryte pod stopniem, czy ozdobne oświetlenie montowane na ścianie.

Oprawa schodowa LED z czujnikiem ruchu

Takie rozwiązanie zyskuje coraz więcej użytkowników, dlatego też firma Zamel, producent lampek schodowych Ledix wprowadził kilka modeli lampek schodowych LED z czujnikiem ruchu do swojej oferty. Jest to dobre rozwiązanie nie tylko do domów, ale także budynków komercyjnych czy hoteli itp. kiedy nie ma potrzeby zapalać całego oświetlenia jednocześnie. Pierwsza lampka, która posiada czujnik ruchu po jego wykryciu zapala kolejne lampki bez czujnika, aż do następnej lampki z czujnikiem, która zapali się dopiero w momencie wykrycia ruchu, dzięki czemu zapalą się np. tylko lampki na parterze albo w części korytarza zamiast od razu w całości. Pozwala to na duże oszczędności zużywanej energii, a co za tym idzie pieniędzy na rachunki za prąd. Pozwala to też zapobiegać świeceniu opraw przez cały czas, wyłączą się one automatycznie po kilkudziesięciu sekundach, co będzie miało także wpływ na ich dłuższą żywotność. Lampki schodowe z czujnikiem ruchu dostępne są obu wersjach zasilania 230V lub 14V w modelach proponowanych przez Ledix. Lampki schodowe z czujnikiem ruchu to jedno z najwygodniejszych rozwiązań, które docenisz po jego zamontowaniu.

Oświetlenie Zewnętrzne Schodów i Wejść - Oświetlenie Schodów

Do montażu na zewnątrz, by oświetlać schody, wejścia, tarasy, balkony, ogrodzenia i bramy oraz teren wokół budynku wymagane jest oświetlenie z podwyższoną klasą szczelności. Takie rozwiązania mają zazwyczaj stopień ochrony min IP54 i wyższe i mogą być montowane zarówno jako lampki wpuszczane, jak i natynkowe. Każda z tych form ma swoje wady i zalety, wybór konkretnych rozwiązań pozostawiamy jednak klientom lub projektantom. Lampki LED schodowe na zewnątrz dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach obudowy i barwach światła, wszystko po to, by każdy dopasował do własnych potrzeb, koloru schodów, elewacji itp. Sam zdecyduj jakie lampki schodowe wybrać. Czy muszą być wyposażone w czujnik ruchu, czy mają być wykonane z tworzywa, a może lepsza będzie stal szlachetna? Jaka barwa światła będzie najlepsza dla Twojego pomieszczenia? Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.