Oprawy sufitowe

Promocje

Oprawy sufitowe, oświetlenie wpuszczane i natynkowe

Bogaty asortyment opraw sufitowych umożliwia dobór właściwego rozwiązania dla każdego wnętrza w taki sposób, aby jak najlepiej komponowało się ono z zastosowaną w nim aranżacją.  W zależności od zastosowanych rozwiązań oświetleniowych, możliwy jest wybór dyskretnych opraw sufitowych wpuszczanych lub też wyeksponowanych opraw natynkowych. W naszym sklepie oferujemy oprawy z aluminium, blachy stalowej oraz z gipsu i szkła.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 1072 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 1072 elementów

Lampki sufitowe i oprawy halogenowe - 4 podstawowe rozwiązania

Zmieniające się trendy, nowe materiały i pomysły projektantów zmieniły także rynek opraw sufitowych. Rozwiązania z wykorzystaniem blachy stalowej odchodzą na szczęście do lamusa, a ich miejsce zajmują atrakcyjne oprawy z aluminium, gipsu, szkła czy betonu. Wśród opraw halogenowych dominują te wykonane z aluminium w najpopularniejszych kolorach czyli biały i czarny oraz aluminium szczotkowane i złote. Swoje miejsce mają tez oprawy gipsowe, które łatwo pomalować na dowolny kolor.

Oprawy sufitowe wpuszczane w płyty z gips-kartonu

W zakresie podtynkowych opraw oferujemy stylowe, subtelne i delikatne oprawy sufitowe BPM i Astro, innowacyjne, nowoczesne i oryginalne rozwiązania marki SPOTLINE oraz wyjątkowo modne i popularne oprawy oświetleniowe Aqform. To idealne rozwiązanie dla wnętrz mieszkalnych: salonów, sypialni, korytarzy, holów i łazienek, a także przestrzeni wyeksponowanych światłem, ukrytych wnęk, garderoby i  pomieszczeń biurowych.  

Oprawy natynkowe do sufitów

Nowoczesne oprawy natynkowe to najprostsze rozwiązanie w sytuacji braku sufitów podwieszanych. Dostępne w wielu wariantach zapewniają efektowny wygląd, a łatwy montaż umożliwia zamocowanie ich do każdego rodzaju sufitu. Oferujemy zarówno minimalistyczne oprawy, jak i efektowne, regulowane reflektory sufitowe, które idealnie pasują do wnętrz biurowych, większych przestrzeni, holów i salonów, jadalni i korytarzy, gdzie będą jednocześnie elementem dekoracyjnym. Dominującym producentem lamp natynkowych i reflektorów są polskie firmy AQFORM oraz Cleoni.

Lampy gipsowe z możliwością malowania

Oprawy sufitowe z gipsu to ciekawa forma oświetlenia sufitowego wnętrz, która umożliwia pomalowanie lamp na dowolny kolor i pełną integrację z sufitem lub ich wyraźne wyeksponowanie. Lampy z gipsu sprawdzają się w we wszystkich wnętrzach, zarówno w domach i mieszkaniach, jak i jako oświetlenie do biur, firm, hoteli, sklepów i restauracji. Ich montaż w sufitach z płyt G-K zapewnia dyskrecję i brak widocznych elementów jakie posiadają oprawy ze szkła czy aluminium.

Oprawy sufitowe szklane

Lampy sufitowe ze szkła do sufitów podwieszanych, jak i wersje natynkowe to także dekoracyjna forma oświetlenia, która sprawdzi się między innymi w salonach, sypialniach, a także w kuchniach, łazienkach czy w gabinetach, biurach i innych przestrzeniach, które zasługują na unikatowe podkreślenie światłem. Dostępne zarówno w wersji ledowej jak i na żarówki zapewnią wspaniały efekt dekoracyjny na suficie i przyjemnie rozproszone światło w pomieszczeniu.