Linie światła LED

Ostatnio przeglądane

Linia świetlna Crismosil BPM IBIZA LED, T5

BPM Lighting

Potrzebujesz pomocy lub szczegółów dotyczących naszej oferty? Zadzwoń
(+48) 694-000-777, (+48) 799-220-777
w godzinach 8:00-17:00 lub Napisz do Nas
Na maile odpowiadamy w godzinach 8:00-23:00

  • upsPrzesyłki dostarczamy za pomocą UPS lub DPD
  • odbiorIstnieje możliwość odbioru osobistego
  • kosztprzedpłata - 20zł, płatność przy odbiorze - 26zł
  • kosztDla zamówień powyżej 1 000zł brutto dostawa GRATIS

Więcej informacji

Opis systemu:

Crismosil firmy BPM to nowy system oświetleniowy, ze zintegrowanym źródłem światła LED lub fluorescencyjnym wykorzystującym świetlówki T5. System ten oparty jest na kombinacji aluminiowego profilu wtopionego w Crismosil (specjalna mieszanka gipsu, żywicy, akrylu i włókna szklanego), tak aby łatwo było go zamontować w suficie lub ścianie bez ograniczenia co do długości i bez widocznych przerw. Struktura jest sztywna i odporna na odkształcenia, mocowana do konstrukcji sufitu lub ściany poprzez przykręcenie jej do zamocowanych wcześniej kątownikow ze stali. Całość po montażu w miejscu łączenia można zakleić taśmą do obróbki gipsem, a następnie wymalować w dowolnym kolorze. Dopiero wtedy można w prosty sposób zamontować źródła światła. Wymiary zostały tak zaprojektowane, aby tworzyć jednolite linie światła zarówno w sufitach, ścianach lub w obu jednocześnie nawet o znacznych długościach i bez powstawania zacienionych miejsc. Długość całego modułu nie jest niczym ograniczona, umieszcza się w niej tylko źródła światła, całość zasłania mleczna osłonka doskonale rozpraszająca światło i jednocześnie maskujaca źródła światła. Tego typu systemy oświetleniowe swoje zastosowanie znajdą w mieszkaniach, domach, biurach, firmach, hotelach itp.

Opis techniczny produktu:

BPM IBIZA to propozycja 5 różnych modeli o różnych kształtach i wymiarach. Seria IBIZA obejmuje modele:

IBIZA 10500 - o wykończeniach w kącie prostym

IBIZA 10501 - o wykończeniach zaokraglonych

IBIZA 10502 - o wykończeniach w kształcie trapezu

IBIZA 10503 - wykończenie jednostronne

IBIZA 10504 - wykończenie skośne

Wszystkie linie świetlne mają szerokość 65mm i wysokość od 86mm do 131mm, przystosowane zarówno do montażu modułów LED (wielokrotność modułu 28,1 cm) lub świetlówek fluorescencyjnych T5 ( 58cm-148cm lub wielokrotność). Moduły LED dostępne są w 2 wersjach barwy światła i mocy: biała ciepła 3000K o mocy 6,2W (820 lm) lub 11,4W (1500 lm) oraz biała naturalna 4000K o mocy 6,2W (840 lm) lub 11,4W (1550 lm). Cały system dostępny jest zarówno w wersji ściemnialnej jak i nieściemnialnej. Linie światła mogą tworzyć rozmaite wzory na suficie, łącząc się ze sobą pod kątem 90° (inne łączenia wymagają konsultacji z producentem). Dodatkowo model IBIZA 10504 doskonale sprawdzi się rowniez jako doświetlenie podłogi. Wymiary produktu, waga, przykłady zastosowań, montażu itp. dostępne podczas przeglądania zdjęć.

Dodatkowe informacje:

Całość wyceniana jest na indywidulane zamówienie i obejmuje kompletny system gotowy do montażu (wersja LED oraz system bez świetlówek wersja T5). Oznacza to, że zawiera wybrany model profilu, niezbędne łączniki, zaślepki, zasilacze, moduły ledowe itp. Celem uzyskania wyceny prosimy o email na adres: sklep@salonled.pl z podaniem wybranego modelu, wersji oświetlenia, barwy światła, wersji ściemniania lub gotowego projektu, dla którego zostanie dokonana wycena

Przybliżona cena 1mb wersja Ibiza 10500 LED - 1350pln

Dostępne rownież wersje BPM Menorca i BPM Mallorca rózniące sie pomiędzy sobą szerokością profilu

Produkt przygotowywany na indywidualne zamówienie. Zgodnie z regulaminem sklepu, tego typu towar nie podlega zwrotowi

Produkty powiązane

Inne produkty w tej samej kategorii: 30