Blog

Oprawy gruntowe

Oferujemy zewnętrzne lampy gruntowe wpuszczane ze stali nierdzewnej, , aluminium lub tworzywa sztucznego renomowanych firm takich jak: Lutec, Leds-C4, Spotline, Astro, Dopo, Elkim i Elstead, zarówno nowoczesne oprawy gruntowe LED jak i klasyczne rozwiązania na żarówki, w różnych wariantach kolorystycznych oraz o rozmaitych kształtach, w zależności ich zastosowania i indywidualnych potrzeb klientów. Atrakcyjne ceny w połączeniu z doskonałą jakością i wysokim poziomem ochrony IP sprawiają, że prezentowane lampy do gruntu stają się doskonałym oraz satysfakcjonującym wyborem, zapewniającym długoletnie i komfortowe użytkowanie służące jako oświetlenie podjazdu, drzew i budynków. 

Jest 106 produktów.

Pokazano 1-12 z 106 pozycji

Aktywne filtry

Lampy najazdowe i oprawy dogruntowe do wbudowania

Oświetlenie przestrzeni zewnętrznej, zarówno pięknie urządzonego tarasu, bajkowego ogrodu ozdabiającego przestrzeń wokół domu, jak i klasycznej ścieżki czy podjazdu wyznaczającej drogę do drzwi wejściowych, wymaga odpowiedniej oprawy, umożliwiającej umiejętne, komfortowe, atrakcyjne i zarazem praktyczne wkomponowanie go w podłoże. Oferowane przez nas oprawy gruntowe i najazdowe lampy to wysokiej jakości produkty wykonane z najlepszych materiałów cechujących się niezwykłą odpornością na czynniki zewnętrzne oraz charakteryzujące się niepowtarzalnym designem. Dostępne są klasyczne rozwiązania czyli okrągłe lub kwadratowe oprawy zewnętrzne LED i na ledowe źródła światła oraz lampy kierunkowe, które mogą jednocześnie świecić w 1, 2, 3 lub 4 kierunkach w zależności od wybranego wariantu. jak i bardzo nowatorskie rozwiązania ze zintegrowanym źródłem światła LED RGB umożliwiającym zmianę kolorów podświetlanego obiektu, w różnych wariantach i kątach świecenia, z możliwością regulacji i nachylenia w zależności od ich zastosowania i indywidualnych potrzeb klientów. Osobną kategorię stanowi ledowa kostka brukowa, której prosty montaż i dopasowanie kształtem oraz rozmiarami do klasycznej kostki brukowej pozwala w efektowny i tani sposób oświetlić podjazdy, chodniki, wjazdy, ścieżki itp.

Oświetlenie zewnętrzne domu i ogrodu

Lampy zewnętrzne to nie tylko lampy dogruntowe i świecąca kostka brukowa LED, ale cały szereg produktów do wykorzystania na zewnątrz domu i w ogrodzie. Lampa zewnętrzna dostępna jest w wielu wariantach i mocach światła, od delikatnie akcentujących słabym światłem, po bardzo mocne 100W oświetlające dużą przestrzeń wokół. Zarówno do montażu ściennego, sufitowego, jak i stojące, po dekoracyjne kule, aż do reflektorów ogrodowych służących do oświetlenia roślin, oczek wodnych itp. W naszej ofercie znajdą Państwo zatem kinkiety zewnętrzne LED, lampy, reflektory, spoty, downlighty, a nawet lampy solarne. Zapoznaj się z naszymi lampami ogrodowymi LED!