Blog

Kinkiety łazienkowe

Każdy domownik przynajmniej kilka razy dziennie korzysta z łazienki, dlatego też ważne jest jej odpowiednie oświetlenie. I nie ma tu znaczenia czy mamy małą łazienkę, dużą, z oknem czy nie, szczególnie jak w domu jest przewaga kobiet. Kinkiety świetnie sprawdzają się jako oświetlenie zadaniowe do rozjaśnienia strefy lustra łazienkowego, umywalki czy wanny.

Kinkiety łazienkowe to niezbędne oświetlenie w każdej łazience!

Kinkiety łazienkowe to nie tylko źródło światła, ale także piękna ozdoba łazienki. Dzięki nim z powodzeniem możemy połączyć funkcję dekoracyjną z praktycznym rozwiązaniem. Różnorodna dostępność kinkietów łazienkowych w naszym sklepie daje ogromny wybór, tak by idealnie były dobrane do panującego wystroju.

Jest 127 produktów.

Pokazano 1-12 z 127 pozycji

Aktywne filtry

Lampy ścienne jako oświetlenie łazienkowe

Jako główne oświetlenie z pewnością sprawdzą się różnego rodzaju lampy sufitowe, jednak do wykonywania codziennych czynności takich jak makijaż czy golenie niezbędne jest dodatkowe oświetlenie, które z pewnością zapewnią kinkiety łazienkowe. Umieszczone w pobliżu lustra ułatwią każdą czynność, a w chwili relaksującej kąpieli z powodzeniem wprowadzą nastrój, poprzez akcenty świetlne.

Ścienne kinkiety łazienkowe od Salon LED

Łazienka to wyjątkowe miejsce, gdzie mamy wysoką wilgotność powietrza. Dlatego też nie każde produkty będą odpowiednie do tego typu pomieszczeń. Podczas zakupu ważne jest zwrócenie uwagi na klasyfikację IP, którą wyróżniają się wszystkiej kinkiety od Salon LED. Określa ona przede wszystkim skalę szczelności urządzenia a w konsekwencji odporność na dużą wilgotność.Kupując więc kinkiet do łazienki z naszego sklepu, masz pewność, że będzie on przystosowany do pomieszczeń tego typu.

Lampy łazienkowe - kinkiety

Bez względu, w jakim stylu urządzona jest łazienka, w naszym sklepie znajdziesz te idealne kinkiety łazienkowe. Do stylu minimalistycznego czy industrialnego z pewnością sprawdzą się nowoczesne kinkiety o prostych w formie oprawach.Do łazienek urządzonych w stylu glamour idealnie, do oświetlenia łazienki, pasować będzie kinkiet łazienkowy z wykończeniem w kolorze czerni czy złota. Do luksusowych wnętrz pasować będą bogato zdobione kinkiety z odrobiną złota.Pamiętaj! Nawet małą nieustawną łazienkę można urządzić w pięknym stylu. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu. Z przyjemnością pomożemy dobrać kinkiety do łazienki łączące funkcję użytkową aranżacją wnętrza.