Lista produktów producenta AUHILON

Oświetlenie Auhilon Deco Lighting

Poznaj ofertę Polskiego producenta opraw świetlnych. Producent lamp od ponad 10 lat zachwyca swoimi innowacyjnymi projektami, będącymi połączeniem doskonałego designu z dokładnością i jakością wykonania. Producent wykorzystujący szkło, drewno, metal i tworzywa sztuczne tworzy rozwiązania zarówno do wnętrz nowoczesnych jak również do ekskluzywnych, klasycznie urządzonych pomieszczeń. W ofercie znajdziemy między innymi lampy sufitowe wiszące, lampy stojące, plafony czy kinkiety. Każdy z projektów jest od etapu projektowania do wykonania poddawany jest kilkukrotnemu testom jakości, Dzięki czemu otrzymują Państwo najwyższą jakość produktu.

Oświetlenie LED Auhilon

Dla producenta dużą rolę odgrywa troska o środowisko, dlatego właśnie tak często wykorzystywana w lampach jest ekologiczna technologia LED. Oszczędność energii oraz trwałość oświetlenia wykorzystującego technologię LED sprawia że lampy cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Lampy z technologią LED, wykorzystywane mogą być zarówno w salonie, sypialni, kuchni jak i łazience.

W lampach Auhilon znaleźć można wyjątkowe wzornictwo będące odpowiedzią na najnowsze trendy w wystroju wnętrz jak również te trendy kreująć.Eleganckie lampy wiszące wybierane są do ekskluzywnych restauracji, hoteli czy salon konferencyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją, dostępną już w naszym sklepie.

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-24 z 53 pozycji