Filtruj według

Marka

Marka

Blog

Multi - szyny na magnes

Oferujemy szeroką gamę magnetycznych szynoprzewodów oświetleniowych, dzięki którym stworzysz indywidualne kompozycje świetlne w swoim domu. Jest to bardzo elastyczne i wygodne rozwiązanie, zapewniające możliwość zmian rozmieszczenia lamp w obrębie szyny, bez kucia ścian i sufitów. W swojej ofercie posiadamy łatwe w montażu szynoprzewody magnetyczne wyróżniające się niebywałą estetyką wykonania oraz prostym montażem, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się nie tylko funkcjonalnym rozwiązaniem, ale również ładnym dodatkiem wnętrz.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz nie tylko nowoczesne szyny magnetyczny podtynkowe i natynkowe, ale także cały system do montażu: łączniki proste i narożne do systemu magnetycznego, końcówki zasilające do szyn, zasilacze 48V, narożniki, uchwyty, lampy zawieszane na magnes, reflektory do szyn magnetycznych 48V, wpinane linie światła i inne.

Jest 100 produktów.

Pokazano 1-12 z 100 pozycji

Aktywne filtry

System magnetyczny MULTITRACK i MULTILINE - wygodny i bezpieczny montaż

Systemy Multi składają się z aluminiowych profili, które zintegrowane są przewodami elektrycznymi. Wewnątrz przewodu napięcie wynosi 48V, co jest w pełni bezpieczne dla człowieka. Takie rozwiązanie pozwala tworzyć wyjątkowe układy świetlne nie tylko na suficie, ale również na ścianach, w zasięgu Twojej ręki. Zastosowanie nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań sprawia, że nie stanowią one żadnego zagrożenia dla domowników. Kupisz u nas zarówno szyny podtynkowe i natynkowe, co zapewnia wygodny montaż i możliwość dowolnego rozmieszczenia lamp led.

Systemy Multitrack oraz Multiline można montować na trzy sposoby, tj. wypuszczone, natynkowo lub w wersji wiszącej. Salon LED posiada w swojej ofercie pełen zestaw części potrzebnych do zamontowania systemu i oświetlenia. Posiadamy szyny i oprawy w eleganckim kolorze czarnym i klasycznym białym oraz wygodne w zamocowaniu reflektory led mocowane na magnes, ledowe linie światła i lampy wiszące.

Dzięki szynom magnetic stworzysz oświetlenie dowolnego kształtu. Moc zasilacza dobierana jest odpowiednio do ilości projektowanych punktów światła w układzie.

Gwarantujemy najwyższą jakość dostępnych produktów - Zapraszamy do realizacji zamówienia.