Blog

Najmodniejsze lampy LED AQFORM MIXLINE, RAFTER i LENS LINE - którą wybrać?
Zobacz najciekawsze oświetlenie liniowe w nowoczesnym stylu. Hity sprzedażowe na 2022r polskiej firmy AQFORM w wersji natynkowej, wpuszczanej lub zwieszanej. Efektowny wygląd, nawet 218cm długości, wysoka jakość!
Read More
Przegląd najpopularniejszych modeli złotych lamp | Salon LED
Przegląd najpopularniejszych lamp w kolorze złotym przeznaczonych do różnych pomieszczeń ➤ Wybierz model dopasowany do Twojego stylu ➤ Przeczytaj!
Read More
Duże, okrągłe plafony LED – przegląd modeli
Oświetlenie dużych powierzchni wymaga zastosowania dużych lamp, które zapewnią odpowiednie natężenie światła. W takich projektach pomocne są okrągłe plafony LED o średnicy powyżej 100cm. Zobacz propozycje lamp natynkowych LED w formie plafonów do dużych wnętrz!
Read More
Profesjonalne lampy biurkowe Artemide do nauki i pracy
Lampa biurkowa to niezbędny element podczas nauki i pracy. W trosce o komfortowe warunki na biurku i wyjątkowy design, będący jednocześnie ozdobą wnętrza proponujemy przegląd ciekawych lamp stołowych. Atrakcyjny wygląd i efektowne światło będą dodatkową motywacją w wykonywaniu obowiązków! Zobacz nasze pomysły na oświetlenie miejsca nauki i pracy!
Read More
Lampy wiszące świecące góra/dół – nowy trend w oświetleniu?
Jak zapewnić sobie jeszcze więcej światła w domu czy biurze? Lampy świecące w górę i w dół zapewniają światło bezpośrednio pod lampą i pośrednio wokół, odbijając się od sufitu i rozpraszając we wnętrzu sprawiając wrażenie jaśniejszego. Który model wybrać i czym się kierować, by iść z duchem czasu i postępem oferowanym przez producentów lamp ledowych? Zapraszamy na blog!
Read More
Pokazuję 1 do 5 od 88 (1 Strony)