Kategorie

Promocje

Oświetlenie dużych powierzchni wymaga zastosowania dużych lamp, które zapewnią odpowiednie natężenie światła. W takich projektach pomocne są okrągłe plafony LED o średnicy powyżej 100cm. Zobacz propozycje lamp natynkowych LED w formie plafonów do dużych wnętrz!
Lampa biurkowa to niezbędny element podczas nauki i pracy. W trosce o komfortowe warunki na biurku i wyjątkowy design, będący jednocześnie ozdobą wnętrza proponujemy przegląd ciekawych lamp stołowych. Atrakcyjny wygląd i efektowne światło będą dodatkową motywacją w wykonywaniu obowiązków! Zobacz nasze pomysły na oświetlenie miejsca nauki i pracy!
Jak zapewnić sobie jeszcze więcej światła w domu czy biurze? Lampy świecące w górę i w dół zapewniają światło bezpośrednio pod lampą i pośrednio wokół, odbijając się od sufitu i rozpraszając we wnętrzu sprawiając wrażenie jaśniejszego. Który model wybrać i czym się kierować, by iść z duchem czasu i postępem oferowanym przez producentów lamp ledowych? Zapraszamy na blog!
Zobacz 6 najpopularniejszych rozwiązań, by w nowoczesny i atrakcyjny sposób oświetlić korytarz i przedpokój. Prezentujemy pomysły pasujące do każdego wnętrza i na każdą kieszeń, by znaleźć inspirację do własnego mieszkaniu, domu i firmy. Postaw na sprawdzone rozwiązania, by optymalnie oświetlić ciąg komunikacyjny i w komfortowy sposób z niego korzystać!
Zobacz najpopularniejsze oprawy hermetyczne natynkowe w formie tuby lub kostki z wysokim IP44, IP65 ➤ Poznaj szczegóły, ceny, kolory i zdecyduje, które oprawy będą idealne do Twojej łazienki ➤ Kompetentne i fachowe porady. Koniecznie przeczytaj!
Showing 1 to 5 of 86 (1 Pages)