Kategorie

Promocje

Lampy szynowe od kilku lat są doskonałą propozycją do wnętrz mieszkalnych, biurowych, sklepowych i komercyjnych. Jaki system szynowy wybrać, jak go połączyć i jak zasilić by wszystko dobrze działało? Wszystko co należy wiedzieć o oświetleniu szynowym w poniższym wpisie.
Lampy ścienne LED to doskonały pomysł na dekorację ścian światłem. Kinkiety, które zapewniają smukłą linię światła sprawdzą się we wszystkich wnętrzach, szczególnie tych nowocześnie wykończonych. Będą ozdobą każdego salonu, jadalni, sypialni czy korytarza, ale także ścian w hotelach, restauracjach, biurach czy sklepach. Możliwość wyboru barwy światła każdej diody oddzielnie pozwala na stworzenie wielu ciekawych aranżacji.
Nowoczesne oświetlenie led do biura
Chcesz przyozdobić wnętrza stylowymi, nowoczesnymi oprawami? Zależy ci na tym, aby przykuwały uwagę i jednocześnie gwarantowały jasne, estetyczne światło? Oprawy oświetleniowe BPM Crismosil stanowią doskonałe dopełnienie sufitów i ścian w różnych przestrzeniach – zarówno w domach i mieszkaniach, jak również w biurach, hotelach czy restauracjach. Sprawdź czym jest Crismosil, z którego swoje oprawy produkuje uznana marka BPM, a także dowiedz się wi
Showing 1 to 5 of 53 (1 Pages)