Kategorie

Promocje

Jak zapewnić sobie jeszcze więcej światła w domu czy biurze? Lampy świecące w górę i w dół zapewniają światło bezpośrednio pod lampą i pośrednio wokół, odbijając się od sufitu i rozpraszając we wnętrzu sprawiając wrażenie jaśniejszego. Który model wybrać i czym się kierować, by iść z duchem czasu i postępem oferowanym przez producentów lamp ledowych? Zapraszamy na blog!
Zobacz 6 najpopularniejszych rozwiązań, by w nowoczesny i atrakcyjny sposób oświetlić korytarz i przedpokój. Prezentujemy pomysły pasujące do każdego wnętrza i na każdą kieszeń, by znaleźć inspirację do własnego mieszkaniu, domu i firmy. Postaw na sprawdzone rozwiązania, by optymalnie oświetlić ciąg komunikacyjny i w komfortowy sposób z niego korzystać!
Zobacz najpopularniejsze oprawy hermetyczne natynkowe w formie tuby lub kostki z wysokim IP44, IP65 ➤ Poznaj szczegóły, ceny, kolory i zdecyduje, które oprawy będą idealne do Twojej łazienki ➤ Kompetentne i fachowe porady. Koniecznie przeczytaj!

Oświetlenie i lampy do kuchni

Posted by
Co należy wziąć pod uwagę przy oświetleniu kuchni i na co zwrócić uwagę. Czy oświetlenie szynowe w kuchni to dobry pomysł i dlaczego lepszy będzie system 3-fazowy? Jak doświetlić blat roboczy by zapewnić na nim odpowiednią ilość światła? Te i inne informacje na naszym blogu o oświetleniu! Zapraszamy
Jak wybrać lustro do łazienki? Jakie funkcje powinno posiadać nowoczesne lustro łazienkowe? Jaką barwę światła w lustrze wybrać do makijażu, jaką rano, a jaką wieczorem? Co powinno posiadać lusterko kosmetyczne? Na te i inne pytania odpowiadamy na naszym blogu!
Showing 1 to 5 of 84 (1 Pages)