Kategorie

Promocje

Jak zaplanować oświetlenie lustra w łazience by wykonać perfekcyjny makijaż, to pytanie jakie stawia sobie wiele pań. Która barwa światła będzie najlepsza i gdzie umieścić kinkiety? Przeczytaj nasz artykuł i znajdź odpowiedzi, które pomogą znaleźć najlepsze rozwiązania!
Dobrze dobrane oświetlenie w pokoju dziecka to gwarancja jego spokojnego snu i odpoczynku. Jakie lampy wybrać, jak uniknąć efektu olśnienia i dlaczego warto stosować ciepłą barwę światła? Na co jeszcze zwrócić uwagę wybierając oświetlenie dla najmłodszych? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego artykułu!
Kuchnia wymaga dobrego oświetlenia, mała kuchnia dodatkowo jeszcze dobrego rozmieszczenia lamp. Które rozwiązania wybrać do oświetlenia ogólnego w kuchni, a czym doświetlić blat roboczy czy wyspę? Ile luxów potrzeba w kuchni i jaka barwa sprawdzi się najlepiej? Zapraszamy!
Wybór lamp do salonu to odpowiedzialne i poważne wyzwanie. Salon to najczęściej wizytówka naszego domu i mieszkania, oświetlenie tego pomieszczenia powinno być zatem nie tylko eleganckie, ale też wydajne. Co wybrać i czym się kierować przy wyborze oświetlenia jeśli lampy mogą w salonie pełnić różne funkcje? Oświetlenie ogólne czy akcentujące? Zainteresowany?
Elegancka, minimalistyczna forma i nowoczesne oświetlenie LED to marzenie wielu osób wykańczających swoje mieszkania, domy, biura i firmy. Dla nich wszystkich powstały kolekcje lamp polskiej firmy Aqform, które nie tylko spełniają te oczekiwania, ale śmiało można rzec, że zdecydowanie je przekraczają. Bogata kolorystyka, najnowsze rozwiązania, różne sposoby montażu, indywidualne projekty i wiele innych propozycji! Poznaj lampy ledowe z soczewkami
Showing 1 to 5 of 63 (1 Pages)