Kategorie

Promocje

Oświetlenie i lampy do kuchni

Posted by
Co należy wziąć pod uwagę przy oświetleniu kuchni i na co zwrócić uwagę. Czy oświetlenie szynowe w kuchni to dobry pomysł i dlaczego lepszy będzie system 3-fazowy? Jak doświetlić blat roboczy by zapewnić na nim odpowiednią ilość światła? Te i inne informacje na naszym blogu o oświetleniu! Zapraszamy
Jak wybrać lustro do łazienki? Jakie funkcje powinno posiadać nowoczesne lustro łazienkowe? Jaką barwę światła w lustrze wybrać do makijażu, jaką rano, a jaką wieczorem? Co powinno posiadać lusterko kosmetyczne? Na te i inne pytania odpowiadamy na naszym blogu!
Iluminacja ogrodu to element, który odgrywa ważną rolę w atrakcyjności tej przestrzeni, a mimo to cały czas jest jeszcze lekceważona. Dlaczego tak ważne jest oświetlenie, co nam daje oraz jak wykonać iluminację ogrodu, odpowiedzieliśmy w naszym najnowszym wpisie na blogu. Zapraszamy!
Zainspiruj się lampami polskiego producenta AQFORM, uznanej marki w całej Europie. To nowoczesny design, wysoka jakość, 5 lat gwarancji i najnowsze trendy w oświetleniu. Zobacz aranżacje lamp natynkowych LED do salonu, sypialni, kuchni i biura!
Zobacz wyjątkowe pomysły na lampy wiszące LED polskiego producenta oświetlenia - firmy AQFORM. Doskonała jakość, ciekawe i modne wzornictwo, bogata kolorystyka i różne formy. Zainspiruj się projektami i wizualizacjami, by cieszyć się doskonałym światłem we własnych wnętrzach!
Showing 1 to 5 of 81 (1 Pages)