Kategorie

Promocje

Kuchnia wymaga dobrego oświetlenia, mała kuchnia dodatkowo jeszcze dobrego rozmieszczenia lamp. Które rozwiązania wybrać do oświetlenia ogólnego w kuchni, a czym doświetlić blat roboczy czy wyspę? Ile luxów potrzeba w kuchni i jaka barwa sprawdzi się najlepiej? Zapraszamy!
Wybór lamp do salonu to odpowiedzialne i poważne wyzwanie. Salon to najczęściej wizytówka naszego domu i mieszkania, oświetlenie tego pomieszczenia powinno być zatem nie tylko eleganckie, ale też wydajne. Co wybrać i czym się kierować przy wyborze oświetlenia jeśli lampy mogą w salonie pełnić różne funkcje? Oświetlenie ogólne czy akcentujące? Zainteresowany?
Elegancka, minimalistyczna forma i nowoczesne oświetlenie LED to marzenie wielu osób wykańczających swoje mieszkania, domy, biura i firmy. Dla nich wszystkich powstały kolekcje lamp polskiej firmy Aqform, które nie tylko spełniają te oczekiwania, ale śmiało można rzec, że zdecydowanie je przekraczają. Bogata kolorystyka, najnowsze rozwiązania, różne sposoby montażu, indywidualne projekty i wiele innych propozycji! Poznaj lampy ledowe z soczewkami
Lampy zamontowane na elewacji są doskonałym pomysłem na wyróżnienie budynku. W zależności od wybranej formy kinkietu, jego mocy, barwy, kąta świecenia możemy uzyskać różne efekty na ścianie czy murze. Sprawdzą się także jako forma oświetlenia wejścia czy przestrzeni wokół posesji. Które rozwiązanie wybrać, na jakiej wysokości montować i co posiadają najnowsze rozwiązania? Zapraszamy do przeczytania.
Solarne lampy ledowe zapewniają darmowe oświetlenie po zmroku. Ich montaż jest niezwykle prosty, nie wymagają dostępu do prądu i co najważniejsze nie generują żadnych dodatkowych kosztów, ponieważ korzystają z promieni słonecznych. Bogata oferta lamp solarnych sprawia, że można je wykorzystać nie tylko w ogrodzie, ale także jako oświetlenie elewacji, wejść, podjazdów, parkingów itp.
Showing 1 to 5 of 61 (1 Pages)