Taśmy LED Paski LED

Promocje

Profesjonalne taśmy LED i paski ledowe 12V do wnętrz i na zewnątrz

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo taśmy LED 12V o różnych mocach i barwach światła, począwszy od barwy ciepłej, poprzez naturalną, na barwie zimnej i kolorowej RGB kończąc. Dostępne są zarówno taśmy do wnętrz IP20, jak i taśmy wodoodporne do łazienek i na zewnątrz, zarówno delikatnie świecące, jak i te z dużym strumieniem światła. Objęte 2-letnią gwarancją zapewniają komfort użytkowania i ciekawe aranżacje każdego pomieszczenia i przestrzeni.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów

Dekoracyjne oświetlenie ledami

Dekoracja wnętrza światłem jeszcze nigdy nie była tak łatwa – taśmy i paski LED to doskonały pomysł wtedy, gdy szuka się efektownego sposobu na ozdobę domu lub firmy. Taśmy ledowe mogą być wykorzystywane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz dzięki specjalnej wodoodpornej powłoce, dostępne są w różnych mocach: 2,4W/mb - 14,4W/mb, w wariancie niewodoodpornym IP20 lub wodoodpornym IP64, a także w pełnej palecie nasyconych kolorów, z regulacją kolorów RGB przy pomocy specjalnych sterowników. Małe diody LED o dużej mocy są umieszczone na pasku w jednakowych odległościach, tworząc niezwykłe iluminacje, można je dowolnie uformować w pożądany kształt, opleść nią przedmioty, przymocować do balustrady, zastosować w kuchni, łazience, salonie żeby oświetlić ściany lub meble. Taśmę można łatwo przyciąć do pożądanej długości. Zestawy oświetleniowe LED wyposażone w sterowniki mogą być dodatkowo zaprogramowane tak, aby w zależności od potrzeby chwili miały odpowiedni kolor i natężenie światła. Zachęcamy do bliższego sprawdzenia oferowanych przez nas taśm i pasków LED. W swojej ofercie posiadamy profesjonalne taśmy ledowe, które zbudowane są na segregowanych diodach zapewniających jednolitą barwę światła na całej długości. Z powodzeniem mogą być stosowane do domów, biur i mieszkań, jak również do profesjonalnych wykończeń. Jednocześnie zwracamy Państwa uwagę na poprawne zasilanie taśm, używanie profili aluminiowych, profesjonalnych zasilaczy oraz przewodów o odpowiednim przekroju!

Liniowe oświetlenie LED w suficie podwieszanym lub ścianie

Najnowszym trendem w oświetleniu są linie światła, czyli gotowe lampy lub zestawy (odpowiednio dobrany profil aluminiowy i taśma LED). O ile lampy takich firm jak AQFORM, BPM Lighting czy Elkim są gotowymi produktami i wymagają tylko podłączenia do zasilania, to już próba samodzielnego stworzenia takiego rozwiązania do naszego wnętrza wymaga wyjaśnienia. Po pierwsze aby uzyskać efekt liniowego oświetlenia wymagany jest odpowiedni profil aluminiowy, który jest na tyle głęboki i wyposażony w odpowiednią przesłonę, by światło miało miejsce na rozproszenie. Po drugie odpowiednio gęsta musi być taśma ledowa, zalecane jest minimum 70 diod na 1mb, najlepiej 120 lub więcej. Tak dobrane produkty pozwolą cieszyć się nam jednolitym świeceniem na całej długości, bez widocznych punktów świetlnych. W zależności od wybranego profilu w jego środku można zamontować 1 lub 2 paski, a w przypadku profilu Sekodu nawet 4, co pozwala stworzyć różne warianty oświetlenia w zależności od potrzeb. W przypadku montażu 2 lub więcej pasków w środku profilu sugerowane jest ich układanie na zakładkę. Tego typu rozwiązania mogą być montowane zarówno w sufitach podwieszanych jak i w ścianach.