Filtruj według

Marka

Marka

Blog

Taśmy LED Paski LED

Taśmy i paski LED to idealny produkt do rozświetlenia domów lub mieszkań rosnąca popularność tego produktu sprawia że coraz częściej na jego rzecz odstępuje się od klasycznego oświetlenia. Oprócz praktycznych zastosowań taśma LED świetnie sprawdzają się jako dekoracja w wystroju wnętrz. Szereg zastosowań rozszerza jeszcze fakt że taśmy są dostępne w różnych wariantach konfiguracji i zagęszczeniu diod co zwiększa moc świecenia. Część taśm oprócz klasycznych barw oświetlenia: ciepłej, naturalnej i zimnej posiada warianty kolorystyczne oraz możliwość zaprogramowania świecenia. W zależności od preferencji mogą Państwo wybrać paski z różnym zagęszczeniem diod które najczęściej są rozmieszczone po 60, 150 i 300 diod na metr paska.

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Ciekawym pomysłem jest wykonanie aranżacji domu z zewnątrz aby dodać podwórku nowego wyglądu. Montując taśmy LED na zewnątrz użyta możne być specjalna taśma wodoodporna. Cena jaką zazwyczaj ma taśma wodoodporna jest nieco wyższa od normalnej. Warto jednak wydać troszkę więcej pieniędzy aby zabezpieczyć moduły LED, zasilacze jak i całą instalację elektryczną przed spięciem.

Taśmy LED RGB i RGBW

Na rynku występują również taśmy LED z diodami RGB, taśmy te wyposażone w odpowiedni system pozwalają na dowolną zmianę barwy światła w zależności od preferencji. Dodatkową opcja jest możliwość manipulowania światłem za pomocą trybów świecenia jak np. mruganie, powolne rozświetlanie lub stopniową automatyczną zmianę koloru. Sterowanie trybami w zależność modelu będzie możliwe za pomocą pilota, przełącznika bądź aplikacji mobilnej. Dostępna jest także wersja RGBW pasków LED która łączy w sobie diody mogące i nie mogące zmieniać barwy światła. W efekcie możemy uzyskać ciekawą aranżacje świetlną w której jeden kolor będzie cały czas widoczny a reszta barw będzie się pomiędzy min przeplatać.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo taśmy LED 12V o różnych mocach 4,8W, 9,6W, 14,4W i barwach światła, począwszy od barwy ciepłej, poprzez naturalną, na barwie zimnej i kolorowej RGB i RGBW kończąc. W naszym asortymencie znajdują się również taśmy wodoodporne, wszystkie w dowolnej zagęszczeniu diod LED 30/mb, 60/mb, 120/mb lub 160/mb. Zasilanie Taśmy ledowej to 12V DC. Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu oraz sekcji akcesoria LED która może się okazać niezbędna do montażu taśm.