Kategorie

Oświetlenie liniowe w modułowych sufitach Armstronga

Oświetlenie liniowe w modułowych sufitach Armstronga

Modułowe stropy Armstronga znajdują szerokie zastosowanie w pomieszczeniach biurowych, hotelach, salach wykładowych, sklepach, służbie zdrowia czy w placówkach edukacyjnych i wielu innych typach przestrzeni. Wykorzystanie materiałów mineralnych, drewna czy metalu powoduje, że stworzenie efektownego modułowego sufitu jest jeszcze łatwiejsze. Oferujemy Państwu artykuły oświetleniowe typu profile, przeznaczone m.in. do sufitów podwieszanych Armstronga, które dzięki specjalnej konstrukcji są proste w montażu i współpracują z nimi niezawodnie.

Profile montowane bezpośrednio na stropach Armstronga

Profile LED GIP to profile aluminiowe, z których można tworzyć efektowne konstrukcje oświetleniowe – mające kształt kwadratów, prostokątów, linii, aby uzyskać pożądany i ciekawy efekt. Montaż z użyciem sprężyn powierzchniowych jest znacznie łatwiejszy, ponieważ nie wymaga szeroko zakrojonych prac związanych z przygotowaniem modułów stropu. Można zastosować je w pokojach czy na korytarzach – dają praktycznie nieograniczone możliwości kompozycji.

Profile podwieszane na stropach Armstronga

Profile GIP także mogą być zastosowane wraz z zawieszkami oraz prętami mosiężnymi i zawieszkami wzdłużnymi do podwieszenia na stropach typu Armstrong, tworząc oświetlenie w kształcie lamp. Ich montaż również jest uproszczony, ponieważ nie wymaga znacznych zmian w konstrukcji stropów. Możliwość ustawienia wysokości profilu pozwala na jego dobranie do każdego pomieszczenia.

Dzięki profilom GIP pomieszczenia, w których zamontowane są modułowe stropy Armstronga mogą być łatwo rozświetlone i przy tym nie wymagają skomplikowanego montażu. Obudowy GIP są wykonane z anodowanego aluminium i pozwalają na umieszczenie wewnątrz jednej lub dwóch taśm czy listew ledowych. Diody mogą być osłonięte mleczną oprawą, która rozprasza światło. Do dyspozycji jest pełna gama zaślepek oraz innych akcesoriów, które pozwalają na stworzenie niezawodnego, a przy tym wyróżniającego się przyciągającym wzrok wzornictwem systemu oświetleniowego we wnętrzach na bazie modułowych stropów Armstronga. Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą naszych profili LED w celu doboru tych optymalnych dla własnych potrzeb.

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (ukryty)
   WWW: (Site url withhttp://)
* Komentarz: