Kategorie

Promocje

Eleganckie lampy ze szkła czyli kolekcja AQForm Modern Glass

Eleganckie lampy ze szkła czyli kolekcja AQForm Modern Glass

W ofercie polskiego producenta AQForm pojawiła się nowość – interesujące lampy ze szkła z kolekcji Modern Glass. To intrygująca zabawa formą, która od razu przyciąga uwagę, a także cechuje się zaawansowaną funkcjonalnością i uniwersalnym zastosowaniem. Wraz z czeskim studiem DECHEM AQForm stworzyło lampy, które idealnie łączą nowoczesność z klasyką. Ręcznie produkowane w Czechach klosze z najwyższej jakości szkła doskonale komponują się wraz z futurystycznymi, aluminiowymi elementami o minimalistycznej formie, które stanowią wnętrze opraw.

Lampy z kolekcji Modern Glass to idealny wybór do wielu wnętrz – salonów, sypialni, kuchni, na korytarze i klatki schodowe, a także do restauracji, hoteli, klubów i firm – gdziekolwiek się znajdą, sprawią, że przestrzeń nabierze szykownej elegancji we współczesnym stylu. AQForm zaprojektowało oświetlenie, które można dopasować do każdej przestrzeni – niezależnie od jego przeznaczenia oraz aranżacji wnętrza. Efektem wielu eksperymentów są klosze o różnych kształtach: tuby, stożki, bańki, które cechują unikalne parametry szkła i różna grubość. Warto wspomnieć, że każdy klosz może być wykonany w wersji przeźroczystej lub dymionej, a także z 2 rodzajami klosza tj. gładki lub romb, a każdy z nich zapewnia inny efekt.

Rodzaje szkła Aqform modern glass

Kształt, kolor szkła oraz jego rodzaj to tylko część parametrów jakie wybieramy dla naszej lampy. Kolejnym elementem, który podkreśli indywidualne wzornictwo i styl to kolor gniazda na źródło światła i kolor podsufitki. AQForm oferuje nam 6 kolorów do wyboru: aluminium, biały, czarny, złoty, antracyt i miedź. Tak bogata kolorystyka pozwala stworzyć naprawdę ciekawą propozycję, idealną do każdego wnętrza.

Kolory AQForm Modern Glass

Kolekcja AQFORM Modern Glass daje wybór pomiędzy trzema różnymi rodzajami światła, a mianowicie:

  • gniazdo E27 – dopasowane do tradycyjnej żarówki, dające światło we wszystkich kierunkach, najbardziej uniwersalne
  • gniazdo GU10 – pozwala na uzyskanie bardziej skupionego snopu światła skierowanego w dół, rekomendowane do montażu nad stołami, blatami w domach i w innych przestrzeniach, na przykład w obiektach gastronomicznych
  • wersja LED – wykorzystuje niewielkie diody LED, które powodują, że lampy nie tylko są energooszczędne, ale również cechują się wyjątkową lekkością formy

swiecenie lamp z żarówkami E27 i gu10

W kolekcji Modern Glass znalazły się kinkiety – lampy ścienne, lampy sufitowe takie jak lampy zwieszane z jednym, dwoma oraz trzema źródłami światła i różnymi kształtami kloszów, lampy natynkowe – montowane bezpośrednio do sufitów, w tym efektowne lampy TUBE o wydłużonych kloszach w kształcie tuby. Lampy wchodzące w skład kolekcji AQForm to pełna gama form do wyboru – wśród nich każdy klient może znaleźć dla siebie coś wyjątkowego!

Zapraszamy do zakupu lamp Modern Glass od AQForm w naszym sklepie internetowym!

Lampa wisząca AQForm modern glass

Kolekcja Modern glass aqform

Lampy Aqform modern glass

Modern glass lampy aqform

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (ukryty)
   WWW: (Site url withhttp://)
* Komentarz: