Kategorie

Promocje

Darmowe oświetlenie czyli solarne lampy LED

Darmowe oświetlenie czyli solarne lampy LED

Lampy solarne LED – oświetlenie nie tylko do dekoracji

Bardzo często lampy solarne kojarzymy z ozdobnym oświetleniem w ogrodzie, które umieszcza się na rabatach lub wzdłuż ścieżek. Nowoczesne oświetlenie solarne to jednak także pełna gama praktycznych rozwiązań, z którymi przestrzeń zewnętrzna może nie tylko prezentować się efektownie, ale również stać się łatwiejsza i bezpieczniejsza w użytkowaniu.

W ofertach sklepów oferujących lampy solarne można znaleźć pełną gamę produktów bazujących na niewielkich, lecz wydajnych ogniwach słonecznych, które potrafią przemienić światło słoneczne w prąd potrzebny do wytworzenia światła. Montaż lamp solarnych jest przy tym bardzo prosty – nie wymagają podłączania do zewnętrznego źródła prądu, ponieważ produkują go samodzielnie podczas dnia, aby wykorzystać po zmroku. Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji kiedy "zapomnieliśmy" wcześniej przygotować instalację elektryczną na budynku, w ogrodzie czy na podjeździe lub nie rozważaliśmy potrzeby posiadania oświetlenia zewnętrznego, a sytuacja uległa zmianie. Drugim argumentem za taką formą oświetlenia przestrzeni na zewnątrz jest brak opłat za użytkowanie takich lamp. Darmowa energia słoneczna pozwala cieszyć się oświetleniem bez ryzyka wysokich rachunków za prąd.

Nowoczesne lampy solarne LED to nie tylko ozdoba, można wykorzystać je również do oświetlenia wejścia do domu, do podświetlenia podjazdu albo ścieżki czy też do dekoracyjnego oświetlenia numeru domu. Rozwój technologii doprowadził do sytuacji, w której otrzymujemy produkt solarny o dość dużej mocy i strumieniu świetlnym pozwalającym na skuteczne oświetlenie przestrzeni. Oczywiście nie dotyczy to każdej lampki solarnej dlatego tak ważne jest sprawdzanie ilości lumenów jakie oferuje dana oprawa solarna. Poziom od kilku do kilkudziesięciu lm to wyłącznie oświetlenie dekoracyjne, kilkaset lumenów z danej oprawy pozwoli uzyskać satysfakcjonujące ilości światła.

Technologia solarna posiada dzisiaj bardzo szerokie zastosowanie – również w naszych domach, a konkretnie na zewnątrz nich. Wystarczy tylko funkcjonalna lampa solarna, aby sprawić, żeby przestrzeń zyskała światło bez potrzeby prowadzenia przewodów! Na elewacji budynku dobrze sprawdzi się oświetlenie solarne z możliwością podświetlenia numeru, dzięki zastosowaniu czujnika zmierzchu lampa automatycznie uruchomi się po zmroku. Przy wejściu do domu – przy drzwiach albo przy furtce doskonale sprawdzi się lampa solarna LED z czujnikiem ruchu. Będzie zapalać się automatycznie wtedy, gdy w pobliżu znajdzie się osoba i wykryty zostanie ruch. Tam, gdzie chcemy oświetlić większą przestrzeń, na przykład podjazd, taras czy ogród, sprawdzi się reflektor – naświetlacz solarny LED z czujnikiem ruchu. Dzięki niemu można uzyskać większe bezpieczeństwo. W sprzedaży znajdziemy także lampy solarne montowane w podłożu, na przykład w podjeździe, parking, tarasie czy ścieżce. Wpuszczone w grunt zapewnią delikatne, dekoracyjne oświetlenie nawierzchni, które nie spowodują podwyższenia rachunków za prąd. Do ogrodu jeśli nie chcemy wykonywać całej instalacji, rozprowadzać przewodów idealne będą reflektorki ogrodowe z panelem solarnym. Darmowe światło pozwoli zachwycać się naszymi roślinami także po zmroku. Kolejnym rozwiązaniem są słupki ogrodowe solarne. Idealne na podjazdy, parkingi i inne miejsca, gdzie nie znajdziemy przewodów. elektrycznych.

Oświetlenie solarne LED jest dynamicznie rozwijającą się formą oświetlenia. Poprawa parametrów technicznych paneli i akumulatorów sprawia, że stale zwiększa się ilość lamp solarnych na rynku, mają designerskie formy i coraz większą skuteczność świetlną co zachęca kolejnych użytkowników do zakupu, a stale rosnące koszty energii są dodatkowym argumentem za wyborem takich lamp jako formy oświetlenia zewnętrznego. Te, a także wiele innych lamp solarnych LED można kupić w naszym sklepie. Zapraszamy!

lampa solarna numer domukinkiet solarny z nr domu

Kinkiet solarny LEDnaświetlacz solarny z czujnikiem ruchu

lampa gruntowa solarna ledlampki solarne wpuszczane

reflektorki ogrodowe solarneLampa stojąca solarna na podjazd

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (ukryty)
   WWW: (Site url withhttp://)
* Komentarz: