Blog

Listwy LED sufitowe

Listwy oświetleniowe do sufitu to ciekawy element dekoracyjny, pozwalający nadać wnętrzom niezwykłego charakteru, oraz stworzyć przytulny klimat. Połączenie listwy dekoracyjnej i praktyczności jaką ze sobą niesie takie oświetlenie to definicja nowoczesności w zakresie aranżacji. Łatwe w montażu i atrakcyjne pod względem cenowym listwy sufitowe do taśm LED, pozwalają zakryć drobne mankamenty i nierówności oraz ożywić i uatrakcyjnić każde wnętrze, niezależnie od tego czy zostało zaprojektowane w stylu klasycznym czy też z domieszką nowoczesności.

Bogaty asortyment naszego sklepu umożliwia dobór modelu listwy do każdego pomieszczenia. Połączenie listwy sufitowej z taśmą LED pozwala nie tylko zaoszczędzić energię zużywaną na oświetlenie, nawet do 80%, ale również zastąpić w ten sposób nudne i klasyczne rozwiązania oświetleniowe innowacyjnymi projektami. W asortymencie dostępne są proste i delikatne listwy sufitowe oraz bardziej rozbudowane i zdobione listwy. Wszystkie charakteryzują się prostym montażem za pomocą kleju oraz możliwością pomalowania na dowolny kolor.Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Listwy sufitowe LED - nowoczesny design za niewielkie pieniądze

Listwa sufitowa LED to rewolucyjne rozwiązanie w nowoczesnym mieszkaniu. Diody LED można odpowiednio zaprogramować, aby dopasować efekty świetlne bądź kolor w zależności od panującego nastroju bądź nowej aranżacji pomieszczenia. Szerokie zastosowanie dekoracyjne oraz przystępna cena sprawiają, że jest to produkt dostępny dla każdego. Listwy ledowe sprawdzą się tak samo dobrze w dużym przestrzennym domu jak i w małym mieszkaniu jednoosobowym. Zastosowanie taśmy LED jest idealną alternatywą dla starych typów oświetlenia, które zużywają dużo energii i są szkodliwe dla środowiska. Gzymsy LED dobrane specjalnie do mieszkania mogą nadać nowoczesnego stylu lub zachwycić swoim klasycznym charakterem. Najwyższa jakość materiałów do produkcji listwy sprawia, że jest to trwała inwestycja na lata. Łatwy montaż w dowolnym układzie oraz możliwość przemalowania na dowolny kolor sprawia, że listwy oświetleniowe mogę być dowolnie aranżowane w mieszkaniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!