Lista produktów producenta OXYLED

OXYLED – nowoczesne oświetlenie LED

Polska firma OXYLED już o 14 lat projektuje i produkuje niebanalne lampy i oprawy ledowe. Dzięki swojej pasji połączonej z profesjonalizmem dostarcza klientom artykuły oświetleniowe wyróżniające się najwyższą jakością wykonania oraz przystępnymi cenami. Zapraszamy do sprawdzenia nowości pojawiających się w ofercie producenta!

Oświetlenie OXYLED obejmuje linię produktów Basic o uniwersalnym zastosowaniu, Home & Decor przeznaczone do domów i mieszkań, które włączają źródła światła i filamenty, a także Retail & Investment, czyli produkty przeznaczone do użytku komercyjnego, między innymi plafoniery, panele LED, systemy liniowe i przemysłowe, reflektory i downlighty.

Szeroka gama modeli artykułów oświetleniowych OXYLED wraz z akcesoriami pozwala kształtować niebanalne przestrzenie, w których jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Dla OXYLED bardzo istotnym czynnikiem jest również ekologia, dlatego oświetlenie tej firmy kładzie duży nacisk na zrównoważone zużycie energii elektrycznej. Troska o środowisko przyświeca również produkcji artykułów OXYLED, dzięki czemu firma minimalizuje negatywny wpływ na planetę.

W sklepie internetowym Salon LED przygotowaliśmy bogatą gamę produktów OXYLED, w tym oprawy oświetleniowe natynkowe i wpuszczane, żarówki LED, wiszące, plafony, kinkiety, spoty, systemy oświetlenia szynowego. Nasz sklep internetowy jest oficjalnym dystrybutorem marki OXYLED. Wszystkie produkty marki dostępne są w najlepszej cenie. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej kolekcji oświetlenia OXYLED w naszym sklepie!

Jest 197 produktów.

Pokazano 1-12 z 197 pozycji